шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система KEF LSX II

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити акустична система KEF LSX II за ціною від 43450 грн.
Відео 35Фото 31

Характеристики та опис KEF LSX II

пульт ДК; Підтримка aptX; Bluetooth: v 4.2; USB-порт; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); RCA; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 54 – 28000; Сумарна потужність (Вт): 200; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: активна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність200 Вт
Загальний частотний діапазон54 – 28000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Роз'єми
ВходиRCA
mini-Jack (3.5 мм)
оптичний
USB-порт
ВиходиRCA
Інше
Bluetoothv 4.2
Підтримка aptX
пульт ДК
Діаметр ВЧ динаміка19 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка115 мм
Матеріал оздобленнятекстиль
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)24x15.5x18 см
Вага7.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 43 450  до 97 343 грн.
KEF LSX II Black
Mirakustiki.ua (Київ)
72 748 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Carbon Black
Redprice.sale (Львів)
82 819 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Mineral White (SP4041AC)
Justbuy.com.ua (Київ)
43 450 грн.
← купити
Акустична система KEF LSX II Mineral White
Rozetka.ua (Київ)
97 343 грн.
← купити
KEF LSX II Mineral White
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
KEF LSX II Lava Red
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
KEF LSX II Soundwave
Mirakustiki.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Mineral White
Redprice.sale (Львів)
82 846 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Carbon Black
Saren.com.ua (Львів)
82 826 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Mineral White
Saren.com.ua (Львів)
82 853 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Carbon Black (LSX2BK)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Soundwave Edition (SP4041DA)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Carbon Black
Timesport.com.ua (Львів)
82 816 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Mineral White
Timesport.com.ua (Львів)
82 843 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Carbon Black
Tomdom.in.ua (Львів)
82 825 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Mineral White
Tomdom.in.ua (Львів)
82 852 грн.
← купити
Акустична система KEF LSX II Lava Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система KEF LSX II Soundwave by Terence Conran
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система KEF LSX II Carbon Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Carbon Black
Rozetka.ua (Київ)
97 340 грн.
← купити
Акустичні колонки KEF LSX II Mineral White
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KEF LSX II, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система KEF LSX II. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система KEF LSX II у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія