шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерні колонки Kisonli TM-1000U за ціною від 1349 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Kisonli TM-1000U

Розміри сабвуфера (мм): 240x195x150; Розміри фронтальних (мм): 80x175x90; Матеріал сабвуфера: MDF; Матеріал колонок: пластик; пульт ДК: бездротовий; Світлові ефекти; mini-Jack (3.5 мм); кардридер; порт USB-A; Bluetooth: Bluetooth; Фазоінвертор; Сабвуфер (Вт): 5; Сумарна потужність (Вт): 11; Частотний діапазон (Гц): 20 – 18000
Колір
Кількість колоноккомплект 2.1
Кількість смуг2
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум65 дБ
Частотний діапазон20 – 18000 Гц
Сумарна потужність11 Вт
Фронт3 Вт/канал
Сабвуфер5 Вт
Фазоінвертор
Функції та можливості
ФункціїBluetooth
порт USB-A
кардридер
регулювання ВЧ
регулювання НЧ
Підключенняmini-Jack (3.5 мм) / вбудований кабель /
Інше
Світлові ефекти
пульт ДКбездротовий
Регулятор гучностізбоку
Похила конструкція
Матеріал колонокпластик
Матеріал сабвуфераMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)80x175x90 мм
Розміри сабвуфера240x195x150 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 349  до 2 026 грн.
Колонки Kisonli TM-1000U, 8W+2x4W, USB/TF/BT/FM/AUX/LED light, з сабвуфером, DC: 5V, Black, BOX, Q8
Comtrading.ua (Київ)
1 523 грн.
← купити
Акустична система Kisonli TM-1000U Black
Soho.com.ua (Київ)
1 359 грн.
← купити
Колонки KISONLI Black (TM-1000U) TM-1000U
FOXTROT.UA (Київ)
1 499 грн.
← купити
Комп'ютерні колонки 2.1 Kisonli TM1000U, Bluetooth, AUX, 5W+2x3W
MAUDAU (Київ)
1 723 грн.
← купити
Kisonli Акустична система Kisonli TM-1000U Black
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Колонки Kisonli TM-1000U, 5W+2x3W, USB/TF/BT/FM/AUX/LED light, із сабвуфером, DC: 5V, Black, BOX, Q8 Y-31319
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 425 грн.
← купити
Акустична система Kisonli TM-1000U Black (YT31319)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонки Kisonli TM-1000U 5W із сабвуфером Bluetooth USB TF AUX для музики та освітлення LED (YU-GT33A)
Rozetka.ua (Київ)
1 840 грн.
← купити
Колонки Kisonli TM-1000U 5W із сабвуфером Bluetooth USB TF AUX для музики та освітлення LED (TOR-JUG22B)
Rozetka.ua (Київ)
1 875 грн.
← купити
Колонки Kisonli TM-1000U акустична система із сабвуфером 5W+2x3W USB/TF/BT/FM/AUX/LED DC: 5V Q8
Rozetka.ua (Київ)
1 776 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kisonli TM-1000U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Kisonli TM-1000U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Kisonli TM-1000U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія