шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни72Опис Відгуки4Обговорення1Корисне
Купити комп'ютерні колонки Microlab M-106 за ціною від 1499 грн.
Відео 8Фото 9

Характеристики та опис Microlab M-106

Розміри сабвуфера (мм): 150x205x210; Розміри фронтальних (мм): 87x134x97; Матеріал сабвуфера: MDF; Матеріал колонок: MDF; mini-Jack (3.5 мм); Фазоінвертор; Сабвуфер (Вт): 5; Сумарна потужність (Вт): 10; Імпеданс (Ом): 8; Частотний діапазон (Гц): 35 – 20000; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 75; Кількість смуг: 1
Рейтинг моделі: 5 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
13
Колір
Кількість колоноккомплект 2.1
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум75 дБ
Частотний діапазон35 – 20000 Гц
Імпеданс8 Ом
Сумарна потужність10 Вт
Фронт2.5 Вт/канал
Сабвуфер5 Вт
Фазоінвертор
Функції та можливості
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Інше
Знімний кабельзвук
Регулятор гучностіспереду
Матеріал колонокMDF
Матеріал сабвуфераMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)87x134x97 мм
Розміри сабвуфера150x205x210 мм
Вага2.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
3
колонки идеальные покупайте не пожалеете
8 січня 2020, 21:15 #
Переваги:1 отличный звук.
2 есть легкий басс.
3 регулировка звука и баса.
4 красивый вид.
5 цена
6 сильная громкость
7 не большые

Недоліки:1 чу-чу-ть Коротковатые провода
больше нет недостатков.

Автор:Пётр Мелентьев  пользуюсь Microlab M-106 більше року

Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
від 1 499  до 2 649 грн.
Акустична система Microlab M-106 2.1 10W Black
Artline.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-106 Black
Openshop.ua (Київ)
2 024 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Цифра (Київ)
1 587 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Stls.store (Київ)
1 615 грн.
← купити
Microlab M-106
Mallprix.com (Київ)
1 539 грн.
← купити
Microlab M-106 Black
АЛЛО (Київ)
1 559 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-106 Black (M-106)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-106 Black
Zaua.store (Львів)
1 612 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106 Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Колонки MICROLAB M-106 black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустична система Microlab m-106 Black
Tviy-Dim.com (Київ)
1 574 грн.
← купити
Колонки для комп'ютера Microlab M-106
Denika.ua (Харків)
← купити
Microlab M-106 Black
Tehnomart.com (Київ)
1 599 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-106
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
1 640 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106 (M-106)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106 2.1 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106 Black 2.1
Soho.com.ua (Київ)
1 519 грн.
← купити
Колонки MICROLAB 2.1 M-106 black (M-106)
Nkt.ua (Київ)
1 553 грн.
← купити
Акустическая система Microlab M-106 black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 580 грн.
← купити
Колонки MICROLAB 2.1 M-106 (Black)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106 Black
Zhuk.ua (Київ)
1 584 грн.
← купити
Microlab M-106 — Акустична система 2.1 Microlab M-106, 10Вт, чорна
Comtrade.ua (Київ)
1 534 грн.
← купити
Колонки Microlab M-106 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-106 Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 803 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106 Black
Mobicase.net (Київ)
1 999 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-106 Black (M-106)
MAUDAU (Київ)
1 688 грн.
← купити
Microlab Акустична система Microlab M-106 Black 2.1
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Microlab M-106
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-106, 10Вт, чорна 147910
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 652 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Кібернетики (Київ)
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-106 Black (M-106)
Compx.ua (Київ)
1 518 грн.
← купити
Акустична система M-106 2.1, 10W, mini-jack, чорний Microlab (2000003219155)
Rozetka.ua (Київ)
2 373 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-106 Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 609 грн.
← купити
Комп'ютерні колонки Microlab 2.1 M-106
MAUDAU (Київ)
2 299 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
MAUDAU (Київ)
1 794 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-106 10 Вт чорна
MAUDAU (Київ)
1 752 грн.
← купити
Акустична система Microlab (M-106)
MAUDAU (Київ)
1 789 грн.
← купити
Microlab Акустична система M-106 2.1, 10W, mini-jack, чорний E-M-106
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-106 Black NW40513
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 666 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106 (16729)
Rozetka.ua (Київ)
2 189 грн.
← купити
Колонки 2.1 Microlab M-106 10 Вт для ПК та ноутбука чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 494 грн.
← купити
Комп'ютерна акустика 2.1 Microlab M-106 потужністю 10Вт із вбудованим підсилювачем чорного кольору (LKMTR801021)
Rozetka.ua (Київ)
2 621 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
1 867 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 187 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 020 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106 Black [99421]
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Колонки MICROLAB 2.1 M-106 Black (M-106)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 066 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-106 10Вт чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 071 грн.
← купити
Комп'ютерні колонки 2.1 Microlab M-106 10Вт Black
Rozetka.ua (Київ)
2 000 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106 (156170)
Rozetka.ua (Київ)
2 248 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 226 грн.
← купити
Акустична система Microlab m-106 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерні колонки 2.1 Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 359 грн.
← купити
Комп’ютерна акустична система з сабвуфером 10 Вт Microlab M-106 чорні
Rozetka.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-106 2.1, 10W, mini-jack, чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 649 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-106 Black (M-106)
Rozetka.ua (Київ)
1 876 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-106 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 875 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106 Microlab M-106 920227
Rozetka.ua (Київ)
1 824 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-106 2.1, 10W, mini-jack, чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 469 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-106, 10Вт, чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 122 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
1 981 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 112 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-106 10Вт чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 289 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 058 грн.
← купити
Колонки MICROLAB 2.1 M-106 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-106
Rozetka.ua (Київ)
2 212 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Microlab M-106, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Microlab M-106. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Microlab M-106 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія