шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни68Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити комп'ютерні колонки Microlab M-300U за ціною від 2059 грн.

Характеристики та опис Microlab M-300U

Розміри сабвуфера (мм): 230x225x230; Розміри фронтальних (мм): 85x196x115; Матеріал сабвуфера: MDF; Матеріал колонок: пластик; mini-Jack (3.5 мм); FM-приймач; кардридер; порт USB-A; Фазоінвертор; Сабвуфер (Вт): 14; Сумарна потужність (Вт): 38; Частотний діапазон (Гц): 40 – 20000; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 80
Колір
Кількість колоноккомплект 2.1
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум80 дБ
Частотний діапазон40 – 20000 Гц
Сумарна потужність38 Вт
Фронт12 Вт/канал
Сабвуфер14 Вт
Фазоінвертор
Функції та можливості
Функціїпорт USB-A
кардридер
FM-приймач
регулювання НЧ
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Інше
Регулятор гучностізбоку
Похила конструкція
Матеріал колонокпластик
Матеріал сабвуфераMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)85x196x115 мм
Розміри сабвуфера230x225x230 мм
Вага3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3000 грн.

Ссылка на официальный сайт
ІншеСсылка на официальный сайт с описанием
від 2 059  до 4 053 грн.
Акустична система Microlab M-300U 2.1 38W Black
Artline.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
MICROLAB M-300U 2,1, BLACK
Pro100market.com.ua (Київ)
2 426 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-300U Black
Openshop.ua (Київ)
2 632 грн.
← купити
MICROLAB M-300U 2,1, BLACK
Vodogreyka.com.ua (Київ)
2 438 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black
Цифра (Київ)
2 243 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black
Stls.store (Київ)
2 282 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U
Touch (Дніпро)
2 589 грн.
← купити
Microlab M-300U
Mallprix.com (Київ)
2 145 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U Black (M-300U)
Moyo.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black
Click.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black (M-300U)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black (M-300U)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Колонки MICROLAB M-300U Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустичyf система Microlab m-300u Black
Tviy-Dim.com (Київ)
2 224 грн.
← купити
MICROLAB M-300U
Tehnomart.com (Київ)
2 394 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black
Denika.ua (Харків)
← купити
Microlab M-300U Black M-300UBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
2 490 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U 2.1 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U, чорний
Comtrading.ua (Київ)
2 304 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black
Soho.com.ua (Київ)
2 189 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black (M-300U)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 223 грн.
← купити
Колонки MICROLAB M-300U 2,1, Black (M-300U)
Nkt.ua (Київ)
2 187 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black
ШО (Київ)
← купити
Колонки MICROLAB M-300U 2.1 (Black)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-300U 2.1 Black
Zhuk.ua (Київ)
2 450 грн.
← купити
MICROLAB M-300U 2,1, BLACK
1smarty.com.ua (Київ)
2 414 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-300U Black
Timesport.com.ua (Львів)
2 966 грн.
← купити
Microlab M-300U — Акустична система Black
Comtrade.ua (Київ)
2 329 грн.
← купити
Колонки Microlab M-300U Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-300U Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 432 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-300U 2.1, 38W, mini-jack/USB/SD/FM, чорний
Mobicase.net (Київ)
2 059 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-300U Black (M-300U)
MAUDAU (Київ)
2 556 грн.
← купити
Microlab Акустична система Microlab M-300U Black
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Microlab M-300U Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U, USB/SD/FМ, чорна 212422
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 494 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U
Кібернетики (Київ)
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-300U Black (M-300U)
Compx.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-300U 2.1 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерні колонки 2.1 MICROLAB M-300U
MAUDAU (Київ)
2 989 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U USB/SD/FМ чорна
MAUDAU (Київ)
2 644 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U, USB/SD/FМ, чорна (M-300U)
MAUDAU (Київ)
2 853 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-300U Black NW40524
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 321 грн.
← купити
Акустична система M-300U 2.1, 38W, mini-jack/USB/SD/FM, чорний Microlab (2000003219261)
Rozetka.ua (Київ)
3 086 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U USB/SD/FМ 38Вт чорна
Rozetka.ua (Київ)
3 354 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab M-300U, 38 Вт, 2.1 каналу, дротове підключення, USB, FM-тюнер, чорна (LKMTR800227)
Rozetka.ua (Київ)
4 053 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-300U 2,1, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 618 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black
Rozetka.ua (Київ)
3 225 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-300U 2,1, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 805 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U [82774]
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Колонки MICROLAB 2.1 M-300U Black ДУ,FM,USB,Sdcard (M-300U)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black (M-300U)
Rozetka.ua (Київ)
2 979 грн.
← купити
Комп'ютерні колонки Microlab M-300U 38W 2.1 USB SD FM Black (M-300U)
Rozetka.ua (Київ)
3 020 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U, USB/SD/FМ, чорна
Rozetka.ua (Київ)
3 156 грн.
← купити
Акустична система Microlab m-300u Black
Rozetka.ua (Київ)
2 775 грн.
← купити
Комп'ютерні колонки 2.1 MICROLAB M-300U
Rozetka.ua (Київ)
3 067 грн.
← купити
Комп’ютерна акустична система з сабвуфером 10 Вт Microlab M-300U чорні
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-300U 2.1, 38W, mini-jack/USB/SD/FM, чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 444 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.1 M-300U Black (M-300U)
Rozetka.ua (Київ)
2 834 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black (M-300U) Microlab M-300U 920435
Rozetka.ua (Київ)
2 690 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-300U 2.1, 38W, mini-jack/USB/SD/FM, чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 201 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U, USB/SD/FМ, чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 944 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB M-300U 2.1, 38W, mini-jack/USB/SD/FM, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black (M-300U)
Rozetka.ua (Київ)
3 116 грн.
← купити
Акустична система 2.1 Microlab M-300U USB/SD/FМ 38Вт чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 738 грн.
← купити
Microlab Акустична система M-300U 2.1, 38W, mini-jack/USB/SD/FM, чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 145 грн.
← купити
Акустична система Microlab M-300U Black (M-300U)
Rozetka.ua (Київ)
3 010 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Microlab M-300U, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Microlab M-300U. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Microlab M-300U у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія