шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерні колонки Kisonli TM-7000A за ціною від 2149 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Kisonli TM-7000A

Розміри сабвуфера (мм): 190x239x150; Розміри фронтальних (мм): 109x163x102; Матеріал колонок: MDF; пульт ДК: бездротовий; Світлові ефекти; mini-Jack (3.5 мм); кардридер; порт USB-A; Bluetooth: Bluetooth v 5.0; Фазоінвертор; Сабвуфер (Вт): 15; Сумарна потужність (Вт): 25; Частотний діапазон (Гц): 25 – 20000
Колір
Кількість колоноккомплект 2.1
Кількість смуг2
Технічні характеристики
Частотний діапазон25 – 20000 Гц
Сумарна потужність25 Вт
Фронт5 Вт/канал
Сабвуфер15 Вт
Фазоінвертор
Функції та можливості
ФункціїBluetooth v 5.0
порт USB-A
кардридер
регулювання НЧ
Підключенняmini-Jack (3.5 мм) / вбудований кабель /
Інше
Світлові ефекти
пульт ДКбездротовий
Регулятор гучностізбоку та на пульті
Матеріал колонокMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)109x163x102 мм
Розміри сабвуфера190x239x150 мм
Вага2.85 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  2900 грн.

від 2 149  до 2 954 грн.
Колонки KISONLI TM-7000A/23442 Black
FOXTROT.UA (Київ)
2 499 грн.
← купити
Kisonli TM-7000A/23442 Black TM-7000A/23442Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Колонки 2.1 Kisonli TM-7000A Black, 15 Вт + 2 x 5 Вт, із сабвуфером, bluetooth, живлення 220V + 3.5mm
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерні колонки 2.1 Kisonli TM-7000A, Bluetooth, AUX, FM, 15W+2x5W
MAUDAU (Київ)
2 874 грн.
← купити
Kisonli Акустична система Kisonli TM-7000A/23442 Black
MTA.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Колонки 2.1 Kisonli TM-7000A, для ПК і ноутбука, живлення 220V + jack 3.5mm, 15W+2x5W, 20Hz- 20KHz, з сабвуфером, bluetooth,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 187 грн.
← купити
Акустична система Kisonli TM-7000A Black (YT23442)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонки 2.1 Kisonli TM-7000A Bluetooth із сабвуфером для ПК та ноутбука чорні аудіосистема для дому (YU-GT33A)
Rozetka.ua (Київ)
2 900 грн.
← купити
Колонки 2.1 Kisonli TM-7000A Bluetooth із сабвуфером для ПК та ноутбука чорні аудіосистема для дому (TOR-JUG22B)
Rozetka.ua (Київ)
2 954 грн.
← купити
Колонки 2.1 Kisonli TM-7000A для ПК і ноутбука 220V + 3.5mm 15W+2x5W 20Hz-20KHz з сабвуфером
Rozetka.ua (Київ)
2 845 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kisonli TM-7000A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Kisonli TM-7000A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Kisonli TM-7000A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія