шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити умивальник Kraus KCV-127 за ціною від 7200 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Kraus KCV-127

Габарити (мм): 460x410x140; донний клапан; Форма: прямокутна (скошені кути); Матеріал умивальника: кераміка (підтип неуточнений); Тип монтажу: врізний під стільницю
Колір
Тип монтажу
врізний під стільницю
Матеріал умивальника
кераміка (підтип неуточнений)
Форма
прямокутна (скошені кути)
Комплектація
донний клапан
Габарити (ШхГхВ)
460x410x140 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  14500 грн.

Ссылка на официальный сайт Kraus KCV-127
від 7 200  до 16 250 грн.
Умивальник керамічний Kraus ELAVO KCV-127
Santechshara.ua (Київ)
16 250 грн.
← купити
Умивальник керамічний Kraus ELAVO KCV-127
Esantehnika.com.ua (Київ)
14 625 грн.
← купити
Kraus KCV-127 1081673
Tehnohata.ua (Київ)
7 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kraus KCV-127, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: умивальник Kraus KCV-127. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на умивальник Kraus KCV-127 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія