шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити візочок Lionelo Annet Plus за ціною від 7608 грн.
Відео 2Фото 93

Характеристики та опис Lionelo Annet Plus

Вага в зборі (кг): 11.5; Розміри (складена) (см): 84х58х45; Ширина шасі (см): 58; Розміри (розкладена) (см): 86x58x110; Максимальне навантаження (кг): 22; Колеса: спінена гума EVA; Фіксація передніх коліс; Поворотні колеса; Матеріал рами: алюміній; Точок опори: 4; Амортизація: пружинна; Захисний бампер
Колір
Конструкція
прогулянкова
Механізм складання
книжка
Амортизація
пружинна
Поворотні колеса
Комплектація
прогулянковий блок
накидка для ніг
відділення для покупок
Максимальне навантаження
22 кг
Розміри (розкладена) (ДхШхВ)
86x58x110 см
Вага (в зборі)
11.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 608  до 9 456 грн.
Прогулянкова коляска Lionelo Annet plus green forest (5903771702805) 5903771702805
Будинок Іграшок (Київ)
8 299 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo Annet plus green forest, зелена (LO-ANNET PLUS GREEN FOREST)
MAUDAU (Київ)
← купити
Коляска Lionelo Annet Plus Stone Caramel
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 052 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo ANNET PLUS BEIGE SAND
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo Annet Plus Stone Caramel 30162997
Happyland.ua (Харків)
8 050 грн.
← купити
Lionelo Annet Plus Green Forest AnnetPlusGreenForest
COMFY.ua (Київ)
← купити
Дитяча прогулянкова коляска Lionelo Annet Plus Stone Caramel (LO-ANNET PLUS STONE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo Annet stone caramel (5903771700962) 5903771700962
Будинок Іграшок (Київ)
7 999 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo Annet plus Beige sand (LO-ANNET PLUS BEIGE SAND) 5903771707664
Будинок Іграшок (Київ)
7 608 грн.
← купити
Прогулянкова коляска Lionelo Annet Plus Stone Caramel, серая (LO-ANNET PLUS STONE)
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lionelo Annet Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: візочок Lionelo Annet Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на візочок Lionelo Annet Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія