шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Logic Portos ARGB Mini White за ціною від 2331 грн.
Відео 1Фото 19

Характеристики та опис Logic Portos ARGB Mini White

Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 7; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 3; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 1
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
385x200x390 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 331  до 3 098 грн.
Корпус LogicConcept Portos ARGB Mini White без БЖ (AM-PORTOS-20-0000000-0002) AM-PORTOS-20-0000000-0002
Click.ua (Київ)
2 455 грн.
← купити
Корпус для ПК Logic concept PORTOS MESH+GLASS ARGB fans 3x120mm WHITE (AM-PORTOS-20-0000000-0002) AM-PORTOS-20-0000000-0002
Itbox.ua (Київ)
2 331 грн.
← купити
Logic concept AM-PORTOS-20-0000000-0002
Mallprix.com (Київ)
2 509 грн.
← купити
Logic concept Portos ARGB Mini White (AM-PORTOS-20-0000000-0002) AM-PORTOS-20-0000000-0002
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 563 грн.
← купити
Корпус Logic Concept Portos ARGB Mini White (AM-PORTOS-20-0000000-0002)
Redprice.sale (Львів)
3 092 грн.
← купити
Корпус для ПК Logic concept PORTOS MESH+GLASS ARGB fans 3x120mm WHITE (AM-PORTOS-20-0000000-0002) AM-PORTOS-20-0000000-0002
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Logic concept PORTOS MESH+GLASS ARGB fans 3x120mm WHITE (AM-PORTOS-20-0000000-0002)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
2 332 грн.
← купити
Корпус Logic Concept Portos ARGB Mini White (AM-PORTOS-20-0000000-0002) Portos ARGB Mini White (AM-PORTOS-20-0000000-0002)
Denika.ua (Харків)
2 470 грн.
← купити
Корпус LogicConcept Portos ARGB Mini White Без БЖ (AM-PORTOS-20-0000000-0002) UA AM-PORTOS-20-0000000-0002
Sota.store (Київ)
2 399 грн.
← купити
Корпус Logic concept PORTOS MESH+GLASS ARGB fans 3x120mm WHITE (AM-PORTOS-20-0000000-0002) AM-PORTOS-20-0000000-0002
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logic Portos ARGB Mini White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Logic Portos ARGB Mini White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Logic Portos ARGB Mini White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія