шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Logitech G Pro X

Ціни105Опис Відгуки26Обговорення12Корисне6
Купити навушники Logitech G Pro X за ціною від 3997 грн.
Відео 49Фото 33

Характеристики та опис Logitech G Pro X

Вага (г): 320; Зовнішня звукова карта; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 50; Чутливість (дБ): 91.7; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 35; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 2; Підведення кабелю: односторонній; USB: USB-A; mini-Jack (2 x 3.5 мм); mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові
Рейтинг моделі: 4 з 5 (26 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
mini-Jack (2 x 3.5 мм) / адаптер /
USB-A
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю2 м / для ПК, 1.5 м — для телефону /
Тип кабелюкруглий, в оплетці
Знімний кабель
Характеристики
Звук7.1 (віртуальний)
Імпеданс35 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість91.7 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Зовнішня звукова карта
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага320 г
Комплектаціязмінні амбушюри
чохол
додатковий кабель / 2 шт. /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4300 грн.    до  7500 грн.

2
4
5
15
Класс, очень доволен.
31 серпня 2025, 20:21 #
Переваги:1. Не убиваемые. Не знаю кто там их смог сломать, потому, что читал другие отзывы. Я так и не смог их сломать)
2. Они относительно не тяжелые. Не пушинка конечно, но на голове сидят нормально, голова не устает.
3. До 70% громкости они играют отлично, все что выше - лажа. Мне хватает в 99% случаев. Но, иногда бывают композиции когда мне мало. Вот тут этот минус и вылазит.
4. Богатая комплектация. Включая кабеля, амбушуры, и тд.
5. Просто качественные наушники. Берешь в руки, и чувствуешь что это вещь. Приятно ими пользоваться.

Недоліки:1. Они с низкой чувствительностью, как следствие им нужна нормальная звуковая карта.
2. они не играют хорошо на высокой громкости. Я проводил эксперименты, то хрип появляется уже на 74% громкости (Creative Sound BlasterX G6). Если использовать входящую в комплект звуковую, то можно на 99% громкости их грузить, но качество звука, и громкость там так себе.
Все, больше тут минусов нет. Я приложу фото наушников, после 3х лет эксплуатации. Они конечно не выглядят как абсолютно новые, но и то, что им больше месяца - никто не скажет.

Коментар:Я выбирал наушники с хорошей громкостью, и чтобы были не убиваемые. В принципе, все совпало. Есть конечно моменты, но точно могу сказать, - за 3 года я не смог их убить, хотя они у меня 100 раз падали, 200 раз их ронял кот, 300 раз я на них садился. Отлично. Очень доволен. Правда звуковая карта ниочем. Наверное она лучше чем встроенная, чуть. Но я купил Creative Sound BlasterX G6, и с ней эти наушники раскрыли себя совсем по другому. Есть и минусы, их опишу ниже.

Автор:Антон Ч  пользуюсь Logitech G Pro X більше року

В цілому, беручі до уваги усі плюси та недоліки, дану модель я 100% рекомендую!
5 лютого 2023, 20:51 #
Переваги:Дуже гарний звук. Я використовую їх в режимі об'ємного звуку, і зовсім не хочу переходити до звичайного стерео. Ідеально підходять для шутерів, гарне позиціювання. Основним плюсом навушників є їх мікрофон та система BlueVoice. Усі люди, які вперше почули мене з цим мікрофоном були шоковані його звучанням: з правильним налаштуванням він буквально як студійний. На диво, достаньо довго в мне протримались шкіряни амбушури. Також приємним бонусом є наявність звукової карти в комплекті.

Недоліки:Не дуже міцний пластик. Цінувати їх як зіницю ока, класти дуже обережно. Я один раз трішки стукнув їх об стіл коли клав, і вже відкололася частина пластику на кріпленні вушної чаші до каркасу. Також, як дехто тут вже зазначів, слабі регулятори. Права сторона в мене постійно злазила. Ну і звісно, найголовніший, найбільший та найпротивніший мінус даних навушників - це їх програмне забеспечення. Клянусь, із сотні програм, що встановлені на моєму комп'ютері, Logitech G Hub - найгірша з усих них. Якби ви знали, скільки лайок та гніву я вилив на розробників цієї програми та на неї саму. Це справжній жах: лагає, глючить, вилітає, не грузить, довго грузить, зайти в акаунт - це танці з бубном. Ось нещодавно після оновлення вона взагалі видалила сама себе через якусь помилку у встановленні. Це тупо шок.

Коментар:Гарні навушники зі своїми мінусами

Автор:Денис Бугай  пользуюсь Logitech G Pro X більше року

За свою цену лучше и не будет, кроме Logitech G 435
3 листопада 2022, 22:10 #
Переваги:Звук
Микрофон
Комплектация
Качество
Наличие Blue Voice
Ну и удобный софт Logitech

Недоліки:Очень длинные провода
Легко пачкаются если у вас будут жирные руки
И как помне хрупкий микрофон

Коментар:Купил их пару месяцев назад, перед тем как покупать смотрел на hyperX но у друга окозались эти, и по качеству микровона и звука решил брать Logitech

Автор:Black Star  пользуюсь Logitech G Pro X кілька місяців

Показано 3 з 26 відгуків
ще 10 відгуків
від 3 997  до 11 662 грн.
Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 559 грн.
← купити
Logitech Накладні навушники Logitech G Pro X Black (981-000818)
MTA.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X (981-000818) 981-000818
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset (L981-000818) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрові навушники Logitech Pro X Gaming (Black) (UA) 981-000818
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура Logitech G PRO X Gaming Black (981-000818) 981-000818
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Touch (Дніпро)
4 199 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818) 981-000818
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) 981-000818
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH G PRO X Wired Gaming Headset + STAND BLACK USB (991-000358) 991-000358
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Logitech G Pro X Gaming Headset Black 981-000818, 981-000820,981-000819
Evomusic.com.ua (Київ)
5 563 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X Gaming Headset Black Usb (981-000818)
Цифра (Київ)
5 118 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X Gaming Headset Black Usb (981-000818)
Stls.store (Київ)
5 207 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Black (981-000818) 981-000818
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
4 000 грн.
← купити
Logitech 981-000818
Mallprix.com (Київ)
6 596 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) 981-000818
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Навушники Logitech PRO X Gaming with Stand (991-000358) Black 991-000358
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech g pro x Gaming Black (981-000818)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 982 грн.
← купити
Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Tehnomart.com (Київ)
6 555 грн.
← купити
Навушники Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Zhuk.ua (Київ)
6 762 грн.
← купити
Logitech G Pro X Black (981-000818) — Навушники геймерські дротові 981-000818
Comtrade.ua (Київ)
6 822 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X Gaming Headset Black (981-000818, 981-000817) 981-000818
Sota.store (Київ)
4 770 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X with Stand Black (991-000358) 991-000358
Enigma.kiev.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 277 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X Black (981-000818) 981-000818
Openshop.ua (Київ)
4 235 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Denika.ua (Харків)
4 052 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G PRO X Gaming (L981-000818) Black L981-000818
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ігрова чорна гарнітура Logitech Pro X (981-000818) 981-000818
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X Lightspeed (981000907)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 180 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 896 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 862 грн.
← купити
Гарнитура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Nkt.ua (Київ)
6 447 грн.
← купити
Навушники ігрові Logitech G Pro X Gaming Headset Black (L981-000818)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset BLACK USB (981-000818) 981-000818
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818) 981-000818
icom.net.ua (Київ)
6 461 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X USB (Black) 981-000818
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G Pro X Gaming Headset Black (981-000818) 981-000818
XStore.ua (Київ)
6 749 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Easybay.com.ua (Київ)
4 973 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 967 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X Gaming Headset Black (981-000818)
MAUDAU (Київ)
7 783 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818) 981-000818
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 913 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X Gaming Headset Black (981-000818) 981-000818
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset (L991-000358) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрові навушники Logitech Pro X Gaming Black (EU) 981-000818
Jabko.ua (Львів)
← купити
Ігрові навушники Logitech G PRO X + Stand Black (991-000358)
Touch (Дніпро)
4 999 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (L981-000818) 981-000818
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 006 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) 981-000818
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники Logitech PRO X Gaming (981-000818) Black 981-000818
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Zaua.store (Львів)
5 274 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Redprice.sale (Львів)
5 280 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 286 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X with Stand Black (991-000358) 991-000358
Openshop.ua (Київ)
5 100 грн.
← купити
Logitech G Pro X Gaming Headset Black (981-000818) — Навушники з мікрофоном повнорозмірні дротові 3.5 мм USB 20–20 000 Гц 92
Comtrade.ua (Київ)
6 950 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Saren.com.ua (Львів)
7 000 грн.
← купити
Logitech G Pro X (981-000818)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 205 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 657 грн.
← купити
Чохол LOGITECH G Pro X чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 662 грн.
← купити
Logitech G Pro X чорний (991000358)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 163 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 003 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X USB black з підставкою для навушників
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X Black (981-000818)
Zhuk.ua (Київ)
4 950 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Timesport.com.ua (Львів)
3 997 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818) UA 981-000818
Sota.store (Київ)
6 729 грн.
← купити
Навушники ігрові Logitech G Pro X Black (L981-000818)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
MAUDAU (Київ)
5 305 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
MAUDAU (Київ)
7 328 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
MAUDAU (Київ)
5 163 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X Gaming Headset чорні (981-000818)
MAUDAU (Київ)
8 992 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) NW18654
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 870 грн.
← купити
Навушники Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset BLACK USB (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 164 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
7 308 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818) ( Чорний ) 34056
Rozetka.ua (Київ)
8 679 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 833 грн.
← купити
Навушники Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 752 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
9 876 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 076 грн.
← купити
Ігрові навушники Logitech G PRO X + Stand Black (991-000358) [154766]
Rozetka.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Гарнітура комп'ютерна Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) [55965]
Rozetka.ua (Київ)
5 549 грн.
← купити
Навушники LogITech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 240 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
6 405 грн.
← купити
Ігрова гарнітура LOGITECH G PRO X чорна (L981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 178 грн.
← купити
Навушники Logitech g pro x Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
9 008 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818) ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стрімінгові навушники Logitech G Pro X (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 946 грн.
← купити
Гарнітура для ПК Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000817,981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 466 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818) Logitech 981-000818 926692
Rozetka.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset ігрова гарнітура чорна (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 982 грн.
← купити
Бездротові навушники Logitech G PRO X with Stand набір з підставкою (991-000358) чорні
Rozetka.ua (Київ)
7 100 грн.
← купити
Навушники Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
6 239 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X Gaming Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 998 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
9 389 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
6 485 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset GEN 2 Black (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
9 845 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X Gaming Headset BLACK USB (981-000818)
Rozetka.ua (Київ)
8 697 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G Pro X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Logitech G Pro X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Logitech G Pro X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія