шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed

Ціни286Опис Відгуки2Обговорення  Корисне6
Купити навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed за ціною від 7813 грн.
Відео 36Фото 12

Характеристики та опис Logitech G Pro X 2 Lightspeed

Вага (г): 345; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 50; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 50; Чутливість (дБ): 87.8; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 38; Радіус дії (м): 30; радіоканал; Версія Bluetooth: Bluetooth; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: комбіновані
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
1
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlaystation 4/5, Nintendo Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth
радіоканал
Радіус дії30 м
Характеристики
Звук7.1 (віртуальний) / DTS: X Headphone 2.0 /
Імпеданс38 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість87.8 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні / графенові /
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)50 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал корпусаметал
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага345 г
Комплектаціязмінні амбушюри
чохол
донгл USB-A
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  12500 грн.

Хороший апгрейд серії, рекомендую до покупки
25 грудня 2025, 20:17 #
Переваги:Якість матеріалів, зовнішній вигляд, хороший акумулятор, стабільне підключення, довговічність, хороший та об'ємний звук.

Недоліки:Відсутність змінного акумулятора, немає функції пробудження після довготривалої відсутності активності, простенький мікрофон.

Коментар:Купив на заміну своїм старим Logitech G Pro і поки всім задоволений, непогана комплектація, хороший звук якщо правильно підключити та налаштувати їх через офіційний софт, зарядку тримають добре, зручні і доволі ергономічні, якість збірки і матеріалів висока як завжди у серії G Pro, мікрофон по якості звуку як у попередньому поколінні - прийнятний. Підключення через радіоканал стабільне і не переривається, лише немає автоматичного пробудження навушників після довготривалої відсутності (потрібно вимкнути та уввімкнути навушники для підключення), є можливість підключення через кабель 3.5мм та Bluetooth 5.0. Якщо ви поціновувач Logitech купуйте, хороший апгрейд з попереднього покоління.

Автор:Serhii

Не вірте обзорам на ютубі,пробуйте самі
5 вересня 2024, 10:40 #
Переваги:-матеріали
-комплектація
-комфорт

Недоліки:-звук мікрофон
-ціна
-звук навушників

Коментар:Вирішив замінити свої hyperx revolver s на сучаснішу та бездротову модель,переглянувши багато відео подумав попробувати щось нове і взяв в комфі ці logitech і був в шоці з цих навушників. За 8000 грн звук ніякий,немає ні обємності ні чистоти(в моїх попереднії ти сидиш ніби в кінотеатрі) Такий розпіарений мікрофон звучить як дитячий іграшковий телефон. Замінив на hyperx cloud 3 за 5000 грн,поки користуюсьними,за ці гроші набагато кращі

Автор:Владислав

Logitech Pro X 2 Lightspeed review: superior to its great predecessor
Logitech G Pro X 2 Lightspeed review: The reason I'm now on team ...
Logitech G Pro X 2 Lightspeed
від 7 813  до 14 946 грн.
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 959 грн.
← купити
Logitech Накладні навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
MTA.ua (Київ)
11 599 грн.
← купити
Навушники Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Black (981-001263) 981-001263
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED (L981-001263) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрові навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed (Black) (UA) 981-001263
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура Logitech Pro X 2 Lightspeed White (L981-001269) L981-001269
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники Logitech G PRO X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Touch (Дніпро)
8 269 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263) 981-001263
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269) 981-001269
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275) 981-001275
ШО (Київ)
11 367 грн.
← купити
Гарнітура LOGITECH G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Black (981-001263) 981-001263
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Logitech G Pro X 2 Lightspeed White 981-001269,910-001270
Evomusic.com.ua (Київ)
10 013 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Цифра (Київ)
9 287 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Stls.store (Київ)
9 370 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263) 981-001263
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
9 000 грн.
← купити
Logitech 981-001263
Mallprix.com (Київ)
9 630 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263) 981-001263
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001275) Magenta 981-001275
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X2 Lightspeed Black (991-000550)
Redprice.sale (Львів)
13 292 грн.
← купити
Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Tehnomart.com (Київ)
9 613 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263) G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Denika.ua (Харків)
8 601 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 985 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263) 981-001263
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263) 981-001263
Openshop.ua (Київ)
8 680 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263) (981-001263)
Техно Їжак (Київ)
9 899 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001275) Magenta 981-001275
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X 2 Lightspeed Magenta (981-001275) — Навушники геймерські бездротові 981-001275
Comtrade.ua (Київ)
10 193 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263) 981-001263
Comtrading.ua (Київ)
8 319 грн.
← купити
Logitech G Pro X2 Lightspeed чорний (981-001263)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 381 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 060 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Mobicase.net (Київ)
8 449 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Nkt.ua (Київ)
9 463 грн.
← купити
Навушники ігрові Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (L981-001269)
Кібернетики (Київ)
8 999 грн.
← купити
Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263, 981-001264) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 702 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
10 020 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) 981-001269
Enigma.kiev.ua (Київ)
7 877 грн.
← купити
Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
AKS.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269) 981-001269
icom.net.ua (Київ)
9 383 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (Black) L981-001263
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275) 981-001275
XStore.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Zhuk.ua (Київ)
9 592 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 677 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275) UA 981-001275
Sota.store (Київ)
10 152 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Gamehub.com.ua (Київ)
10 850 грн.
← купити
Наушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263) 981-001263
Game-shop.com.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Навушники Logitech g Pro x2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Tviy-Dim.com (Київ)
10 534 грн.
← купити
Logitech G PRO X 2 LightSpeed Wireless Magenta (981-001275) GPROX2LightSpeedWirelessMagenta(981-001275)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269,910-001270)
MAUDAU (Київ)
9 527 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263) NW46353
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 813 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275) 981-001275
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Justbuy.com.ua (Київ)
8 409 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Justbuy.com.ua (Київ)
8 819 грн.
← купити
Logitech Накладні навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Накладні навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless White (981-001269) 981-001269
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Pink (981-001275) 981-001275
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED (L981-001269) White
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED (L981-001275) Magenta
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрові навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed (Magenta) (UA) 981-001275
Jabko.ua (Львів)
← купити
Ігрові навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed (Black) (EU) 981-001263
Jabko.ua (Львів)
8 699 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed (White) (EU) 981-001269
Jabko.ua (Львів)
← купити
Ігрові навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed (Magenta) (EU) 981-001275
Jabko.ua (Львів)
9 099 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275) 981-001275
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура Logitech Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263) 981-001263
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники Logitech G PRO X 2 Lightspeed Magenta (981-001275)
Touch (Дніпро)
8 619 грн.
← купити
Ігрові навушники Logitech G PRO X 2 Lightspeed White (981-001269)
Touch (Дніпро)
8 469 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269) 981-001269
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263) 981-001263
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275) 981-001275
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269) 981-001269
ШО (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263) 981-001263
ШО (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275) 981-001275
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Magenta (981-001275) 981-001275
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming White (981-001269) 981-001269
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Цифра (Київ)
8 892 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Цифра (Київ)
10 593 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Stls.store (Київ)
8 972 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Stls.store (Київ)
10 689 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) 981-001269
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
9 990 грн.
← купити
Logitech 981-001269
Mallprix.com (Київ)
← купити
Logitech 981-001275
Mallprix.com (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269) 981-001269
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001269) White 981-001269
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001263) Black 981-001263
Telemart.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Denika.ua (Харків)
9 126 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275) G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Denika.ua (Харків)
8 740 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Saren.com.ua (Львів)
11 600 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Redprice.sale (Львів)
8 982 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 530 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 701 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Semtech.com.ua (Луцьк)
10 168 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275) 981-001275
Openshop.ua (Київ)
8 840 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) 981-001269
Openshop.ua (Київ)
8 200 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269) (981-001269)
Техно Їжак (Київ)
10 399 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001269) White 981-001269
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (L981-001263) Black L981-001263
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) — Навушники геймерські бездротові 981-001269
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263) — Навушники геймерські бездротові 981-001263
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269) 981-001269
Comtrading.ua (Київ)
9 173 грн.
← купити
Бездротова ігрова гарнітура LOGITECH G PRO X2 LIGHTSPEED - синій мікрофон - БІЛИЙ L981-001269
Comtrading.ua (Київ)
9 931 грн.
← купити
Бездротова ігрова гарнітура LOGITECH PRO X 2 LIGHTSPEED - ПУЛОРОВА - 2,4 ГГЦ - EMEA28-935 L981-001275
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275) 981-001275
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Logitech G Pro X2 Lightspeed білий (981-001269)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 662 грн.
← купити
Logitech G Pro X2 Lightspeed Black (991000550)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 065 грн.
← купити
Logitech G Pro X2 Lightspeed пурпуровий (981001275)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 636 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 691 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 720 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 813 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Mobicase.net (Київ)
8 489 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275) 981-001275
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263) 981-001263
icom.net.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275) 981-001275
icom.net.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (White) L981-001269
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) 981-001269
XStore.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерна гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263) 981-001263
XStore.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 533 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
10 055 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Zhuk.ua (Київ)
8 505 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Zhuk.ua (Київ)
8 960 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269) 981-001269
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275) 981-001275
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Redprice.sale (Львів)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 688 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269) UA 981-001269
Sota.store (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Zaua.store (Львів)
10 165 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Pink (981-001275) (981-001275)
Техно Їжак (Київ)
11 299 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Zaua.store (Львів)
10 698 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263) 981-001263
Sota.store (Київ)
8 539 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263) UA 981-001263
Sota.store (Київ)
← купити
Игровые наушники Logitech G PRO X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275) 981-001275
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech g Pro x2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Навушники Logitech g Pro x2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269) 981-001269
Sota.store (Київ)
8 460 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275) 981-001275
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники ігрові Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (L981-001263)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Timesport.com.ua (Львів)
8 979 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Timesport.com.ua (Львів)
9 524 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Timesport.com.ua (Львів)
10 162 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 988 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Tomdom.in.ua (Львів)
10 171 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
MAUDAU (Київ)
8 772 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
MAUDAU (Київ)
12 548 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
MAUDAU (Київ)
12 605 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
MAUDAU (Київ)
12 561 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
MAUDAU (Київ)
8 282 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless Lightspeed Black (981-001263)
MAUDAU (Київ)
10 808 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless Lightspeed White (981-001269)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless Lightspeed Magenta (981-001275)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
MAUDAU (Київ)
8 679 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
MAUDAU (Київ)
8 486 грн.
← купити
Навушники бездротові ігрові Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed чорні (981-001263)
MAUDAU (Київ)
12 611 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
MAUDAU (Київ)
13 803 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
MAUDAU (Київ)
10 548 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
MAUDAU (Київ)
12 553 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
MAUDAU (Київ)
11 046 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Magenta (981-001275)
MAUDAU (Київ)
12 509 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263) 981-001263
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
10 196 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269) 981-001269
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275) 981-001275
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275) NW65580
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 187 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) NW65581
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 005 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263) 981-001263
Compx.ua (Київ)
10 441 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269) 981-001269
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
11 859 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
13 343 грн.
← купити
Наушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
13 297 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
11 488 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
11 550 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263, 981-001264) (EU)
Rozetka.ua (Київ)
11 139 грн.
← купити
Бездротова ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 LIGHTSPEED з технологією DTS Headphone:X 3.0, мікрофоном Blue VO!CE, для кібе
Rozetka.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
11 821 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
11 098 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
13 099 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
12 828 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
12 050 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275) ( Рожевий ) 34560
Rozetka.ua (Київ)
14 383 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263) ( Чорний ) 37549
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
11 799 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
10 899 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
11 899 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
12 909 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
11 704 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
13 255 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
13 302 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LogITech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
11 936 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
13 088 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
11 728 грн.
← купити
Ігрові навушники Logitech G PRO X 2 Lightspeed Black (981-001263) [87007]
Rozetka.ua (Київ)
10 549 грн.
← купити
Ігрові навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269) [101890]
Rozetka.ua (Київ)
10 799 грн.
← купити
Ігрові навушники Logitech G PRO X 2 Lightspeed Magenta (981-001275) [101889]
Rozetka.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Навушники LogITech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники LogITech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
10 048 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
10 295 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
10 529 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
12 899 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
11 589 грн.
← купити
Ігрова гарнітура бездротова LOGITECH G Pro X 2 Lightspeed (L981-001263) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура бездротова LOGITECH G Pro X 2 Lightspeed (L981-001269) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура бездротова LOGITECH G Pro X 2 Lightspeed (L981-001275) Пурпуровий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
11 974 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
10 235 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
10 860 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
10 401 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
11 643 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech g Pro x2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
13 487 грн.
← купити
Навушники Logitech g Pro x2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech g Pro x2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001263)[76893]
Rozetka.ua (Київ)
12 555 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001269)[76894]
Rozetka.ua (Київ)
14 268 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (981-001275)[76928]
Rozetka.ua (Київ)
14 219 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Magenta (981-001275) ( Рожевий )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed White (981-001269) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263) ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
14 815 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
13 338 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
12 325 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275) Logitech 981-001275 995254
Rozetka.ua (Київ)
13 919 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263) Logitech 981-001263 921235
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269) Logitech 981-001269 926697
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники бездротові Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed чорні (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Logitech G Pro X 2 Lightspeed білі (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Наушники беспроводные Logitech Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
11 099 грн.
← купити
Навушники бездротові Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
10 299 грн.
← купити
Бездротові навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (ek05748)
Rozetka.ua (Київ)
14 556 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (ek05917)
Rozetka.ua (Київ)
14 505 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless (ek05747)
Rozetka.ua (Київ)
12 809 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X2 Wireless LightSpeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
13 483 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
14 176 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
14 126 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
13 157 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
14 946 грн.
← купити
Гарнітура Logitech G Pro X 2 Lightspeed Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
14 894 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed White (981-001269,910-001270)
Rozetka.ua (Київ)
11 656 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275, 981-001277)
Rozetka.ua (Київ)
11 721 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
11 661 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless White (981-001269)
Rozetka.ua (Київ)
13 253 грн.
← купити
Навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed Wireless Magenta (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
13 206 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Black (981-001263)
Rozetka.ua (Київ)
12 080 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech G Pro X 2 Lightspeed Pink (981-001275)
Rozetka.ua (Київ)
12 810 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G Pro X 2 Lightspeed, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Logitech G Pro X 2 Lightspeed у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія