шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити харчовий контейнер Luminarc Keep'n'Box P8001 за ціною від 1049 грн.
Фото 18

Характеристики та опис Luminarc Keep'n'Box P8001

Країна походження бренду: Франція; термосумка; використання в НВЧ-печі; Форма: прямокутна; Матеріал: скло;єм (мл): 820; Макс. об'єм (мл): 380; Мін об' Ємностей в наборі (шт.): 3; Тип: набір
Колір
Тип
набір
Ємностей в наборі
3 шт.
Мін. об'єм
380 мл / 2 шт. /
Макс. об'єм
820 мл
Матеріал
скло
Форма
прямокутна
Призначення
для їжі
Функції
використання в НВЧ-печі
Комплектація
термосумка
Країна походження бренду
Франція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1600 грн.

від 1 049  до 1 369 грн.
Набір контейнерів + сумка LUMINARC KEEP'N BOX 4 пр (P8001) P8001
FOXTROT.UA (Київ)
1 364 грн.
← купити
Набір контейнерів Luminarc Keep'n box із сумкою 3 шт. (6498642)
MAUDAU (Київ)
1 369 грн.
← купити
Luminarc Keep'n Box + Bag (P8001) Keep\'nBox+Bag(P8001)
COMFY.ua (Київ)
← купити
LUMINARC Набір контейнерів для їжі LUMINARC Keepn box P8001 3 предмети
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Набір контейнерів із сумкою Luminarc Keep'N Box 3 предмети (P8001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Luminarc Keep'n'Box P8001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: харчовий контейнер Luminarc Keep'n'Box P8001. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на харчовий контейнер Luminarc Keep'n'Box P8001 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія