шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Luxe Cube (тип)
мережевий ЗП
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Luxe Cube Guardian за ціною від 298 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Luxe Cube Guardian

індикатор роботи; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 18;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 298  до 669 грн.
Luxe cube Автомобільний адаптер для телефона Luxe cube Guardian N White (8889998898484) 2USB 3.4А
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Luxe Cube Guardian N 2USB 3.4А, білий (8889998898484) 8889998898484
Click.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Автомобільний адаптер для телефона Luxe cube Guardian N White (8889998898484) 2USB 3.4А
Soho.com.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Luxe Cube Guardian N 2USB 3.4А, білий (8889998898484)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний адаптер LUXE CUBE Guardian QC3.0+2.4А білий, 36W
Rozetka.ua (Київ)
458 грн.
← купити
Автомобільний адаптер LUXE CUBE Guardian N 3.4А білий, 18W
Rozetka.ua (Київ)
298 грн.
← купити
Автомобільний адаптер LUXE CUBE Guardian М 3.4А білий, 18W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер автомобільний Luxe Cube Guardian М 2USB 3.4А 18W White (8889998698480)
Rozetka.ua (Київ)
612 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Luxe Cube Guardian, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Luxe Cube Guardian. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Luxe Cube Guardian у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія