шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Maraton Decider за ціною від 2679 грн.
Відео 2Фото 8

Характеристики та опис Maraton Decider

Вага (кг): 3.5; ремінець для перенесення; підставка; амортизація; регулювання висоти керма; складаний; Заднє гальмо: ручне і ножне; Колеса: поліуретанові; Жорсткість коліс: 82A; Хомут: 2 болти; Матеріал деки: алюміній; Тип керма: класичний; К-ть коліс: 2-колісний; Вік, від (років): 7; Макс. навантаження (кг): 100
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Типсамокат
Максимальне навантаження100 кг
Вікова група, від7 років
Конструкція
К-ть коліс2-колісний
Тип кермакласичний
Матеріал декиалюміній
Хомут2 болти
Діаметр переднього колеса20 см
Діаметр заднього колеса20 см
Жорсткість коліс82A
Колесаполіуретанові
ВальницяABEC 9
Заднє гальморучне і ножне
Функції та можливості
Функції та можливостіскладаний
регулювання висоти керма
амортизація
підставка
ремінець для перенесення
Інше
Максимальна висота104 см
Вага3.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
обычная модель, ничего особенного
8 липня 2021, 19:44 #
Переваги:пока всё работает, будем тестировать.

Недоліки:переднего аммортизатора нету, есть только задний

Автор:Pavel Nikitin

від 2 679  до 5 980 грн.
Самокат Maraton Decider (Білий)
Stls.store (Київ)
2 781 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 942 грн.
← купити
Самокат Maraton DECIDER 2 колісний міський білий
Rozetka.ua (Київ)
3 444 грн.
← купити
Складаний двоколісний міський самокат Maraton Decider Original з ручним гальмом і алюмінієвою рамою (чорний)
Rozetka.ua (Київ)
2 900 грн.
← купити
Складаний двоколісний міський самокат Maraton Decider Original з ручним гальмом і алюмінієвою рамою Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат Maraton Decider
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двоколісний алюмінієвий самокат з ручним гальмом та амортизаторами, для дівчинки Maraton (Decider New) рожевий
Rozetka.ua (Київ)
3 080 грн.
← купити
Двоколісний алюмінієвий самокат з ручним гальмом та амортизаторами Maraton (Decider) чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двоколісний алюмінієвий самокат з ручним гальмом та амортизаторами Maraton (Decider) білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двоколісний алюмінієвий самокат з ручним гальмом та амортизаторами, для дівчинки Maraton (Decider New) фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат двоколісний Maraton Decider з ручним гальмом Білий
Rozetka.ua (Київ)
3 085 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider фіолетовий з білим з амортизаторами та підногою + ремінь (334115440)
Rozetka.ua (Київ)
2 969 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider чорний з амортизаторами + ремінь та піднога (189917848)
Rozetka.ua (Київ)
2 769 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider білий з амортизаторами + ремінь та піднога (189917855)
Rozetka.ua (Київ)
2 679 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider рожевий з білим з амортизаторами та ногою + ремінь (334115434)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат Maraton Decider двоколісний складний алюмінієвий білий (SMR0047WT)
Rozetka.ua (Київ)
3 933 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider двоколісний складний алюмінієвий чорний (SMR0047BC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат Maraton Decider алюміній колеса 200 мм амортизатори
Rozetka.ua (Київ)
3 560 грн.
← купити
Двоколісний Самокат Maraton Decider New White
Rozetka.ua (Київ)
2 759 грн.
← купити
Двоколісний Самокат Maraton Decider New Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двоколісний Самокат Maraton Decider White з амортизаторами і ручним гальмом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат Maraton Decider New 200 мм Двоколісний самокат із подвійною амортизацією, ручним гальмом і підставкою для пляшки Рож
Rozetka.ua (Київ)
4 600 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider New 200 мм — Двоколісний самокат із подвійною амортизацією, ручним гальмом та підставкою для пляшки
Rozetka.ua (Київ)
5 980 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider 200 мм Двоколісний самокат для дорослих і підлітків з подвійною амортизацією й затискачем ручок Чорн
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат Maraton Decider New 200 мм Двоколісний самокат із подвійною амортизацією, ручним гальмом і підставкою для пляшки Буз
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат Maraton Decider 200 мм Двоколісний самокат для дорослих і підлітків з подвійною амортизацією й затискачем ручок Біли
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат двоколісний Maraton Decider з амортизаторами і ручним дисковим гальмом
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Самокат підлітковий Maraton Decider білий двоколісний складний самокат легка алюмінієва рама з ременем для перенесення міцна
Rozetka.ua (Київ)
2 990 грн.
← купити
Самокат підлітковий Maraton Decider чорний двоколісний складний самокат легка алюмінієва рама з ременем для перенесення міцн
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Самокат Maraton Decider , Белый
Rozetka.ua (Київ)
3 398 грн.
← купити
Самокат Maraton Decider Білий
Rozetka.ua (Київ)
2 749 грн.
← купити
Двоколісний самокат з ручним гальмом Maraton Decider білий
Rozetka.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Двоколісний самокат з ручним гальмом Maraton Decider чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Міський самокат Maraton Decider чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Міський самокат Maraton Decider білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий Двоколісний Самокат Maraton Decider Колесо 200мм
Rozetka.ua (Київ)
3 587 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maraton Decider, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Maraton Decider. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Maraton Decider у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія