шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни92Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити портативна колонка Marshall Willen II за ціною від 3929 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Marshall Willen II

Вага (г): 360; Розміри (мм): 100.5x100.5x43.4; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 17; Додатково: кріплення на велосипед; мобільний застосунок;язку; Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Підтримка кодеків: LC3 (LE Audio); Синхронізація колонок: Marshall Stack Mode
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Рівень звукового тиску SPL88 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність10 Вт
Частотний діапазон75 – 20000 Гц
Синхронізація колонокMarshall Stack Mode
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
мобільний застосунок / Marshall Bluetooth /
Додатковокріплення на велосипед
Акумулятор
Час автономної роботи17 год
Час зарядки2.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIP67
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)100.5x100.5x43.4 мм
Вага360 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4300 грн.    до  6500 грн.

Marshall Willen II review: Rugged rockin' fun | Tom's Guide
від 3 929  до 7 661 грн.
Marshall Акустика портативна Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
MTA.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Willen II Black and Brass (1006714)
Portativ.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717) 1006717
GRO (Київ)
5 269 грн.
← купити
Колонка Marshall Willen II Black and brass 10W Original (Поддержка официального приложения)(1006714)
Showmuz.com (Львів)
4 299 грн.
← купити
Портативна акустика MARSHALL Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Marshall Willen II Black and Brass 1006714
Evomusic.com.ua (Київ)
5 507 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Willen II Black and Brass
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Willen Ii Black and Brass (1006714)
Цифра (Київ)
4 758 грн.
← купити
Акустика Marshall Willen Ii Black and Brass (1006714)
Stls.store (Київ)
5 287 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
4 699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marshall Willen II, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Marshall Willen II. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Marshall Willen II у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія