шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни88Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити портативна колонка Marshall Willen II за ціною від 3929 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Marshall Willen II

Вага (г): 360; Розміри (мм): 100.5x100.5x43.4; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 17; Додатково: кріплення на велосипед; мобільний застосунок;язку; Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Підтримка кодеків: LC3 (LE Audio); Синхронізація колонок: Marshall Stack Mode
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Рівень звукового тиску SPL88 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність10 Вт
Частотний діапазон75 – 20000 Гц
Синхронізація колонокMarshall Stack Mode
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
мобільний застосунок / Marshall Bluetooth /
Додатковокріплення на велосипед
Акумулятор
Час автономної роботи17 год
Час зарядки2.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIP67
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)100.5x100.5x43.4 мм
Вага360 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4300 грн.    до  6500 грн.

Marshall Willen II review: Rugged rockin' fun | Tom's Guide
від 3 929  до 7 661 грн.
Marshall Акустика портативна Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
MTA.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Willen II Black and Brass (1006714)
Portativ.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
GRO (Київ)
4 839 грн.
← купити
Колонка Marshall Willen II Black and brass 10W Original (Поддержка официального приложения)(1006714)
Showmuz.com (Львів)
3 999 грн.
← купити
Портативна акустика MARSHALL Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Marshall Willen II Black and Brass 1006714
Evomusic.com.ua (Київ)
5 507 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Willen II Black and Brass
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Willen Ii Black and Brass (1006714)
Цифра (Київ)
4 758 грн.
← купити
Акустика Marshall Willen Ii Black and Brass (1006714)
Stls.store (Київ)
5 287 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
4 699 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Cream (1006717)
Touch (Дніпро)
5 349 грн.
← купити
Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Megadom.net (Дніпро)
4 799 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717)
Redprice.sale (Львів)
7 661 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717) Willen II Cream (1006717)
Denika.ua (Харків)
4 925 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (UA) 1006714 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 240 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II (1006714) Black and Brass 1006714
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустика портативна Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Soho.com.ua (Київ)
4 849 грн.
← купити
Marshall Willen II Чорно-мідний (228146)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 163 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 852 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Cream (1006717)
Техно Їжак (Київ)
6 199 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
Openshop.ua (Київ)
4 946 грн.
← купити
Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 104 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
Skay.ua (Одеса)
← купити
Акустика Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Zhuk.ua (Київ)
4 678 грн.
← купити
Bluetooth-колонка Marshall Willen II 10 Вт black-copper VGPZ1006714
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
3 929 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717) 1006717
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 040 грн.
← купити
Акустична система Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
Sota.store (Київ)
4 725 грн.
← купити
Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
Game-shop.com.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 488 грн.
← купити
Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 1006714
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 270 грн.
← купити
Marshall Willen II Black and Brass (1006714) WillenIIBlackandBrass(1006714)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
MAUDAU (Київ)
5 117 грн.
← купити
Marshall Willen II Black and Brass (1006714) Bluetooth колонка Willen II Black and Brass (1006714)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 477 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714) NW61980
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 827 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II 10W Cream (1006717)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Marshall Акустика портативна Marshall Willen II Cream (1006717)
MTA.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Willen II Cream (1006717)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717) 1006717
GRO (Київ)
5 269 грн.
← купити
Портативна акустика MARSHALL Willen II Cream (1006717) 1006717
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Willen II Cream
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Willen Ii Cream (1006717)
Цифра (Київ)
4 766 грн.
← купити
Акустика Marshall Willen Ii Cream (1006717)
Stls.store (Київ)
5 266 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Touch (Дніпро)
4 919 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714) Willen II Black and Brass (1006714)
Denika.ua (Харків)
4 780 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (UA) 1006717 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Saren.com.ua (Львів)
5 244 грн.
← купити
Акустика портативна Marshall Willen II Cream (1006717)
Soho.com.ua (Київ)
4 729 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 001 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Cream (1006717) 1006717
Gstore.com.ua (Прилуки)
4 989 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717) 1006717
Openshop.ua (Київ)
5 079 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 160 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Cream (1006717) 1006717
Skay.ua (Одеса)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Redprice.sale (Львів)
4 157 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717)
Zhuk.ua (Київ)
4 820 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black (1006714) 1006714
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 378 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Zaua.store (Львів)
5 237 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Техно Їжак (Київ)
5 099 грн.
← купити
Marshall Willen II Cream (1006717)
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 396 грн.
← купити
Marshall Willen II Cream (1006717) 1006717
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 429 грн.
← купити
Marshall Willen II Cream (1006717) WillenIICream(1006717)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717) 1006717
Sota.store (Київ)
4 905 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Timesport.com.ua (Львів)
5 234 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 243 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Cream (1006717)
MAUDAU (Київ)
6 542 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Black and Brass (1006714) бездротова
MAUDAU (Київ)
6 823 грн.
← купити
Marshall Willen II Cream (1006717) Bluetooth колонка Willen II Cream (1006717)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 777 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714) 2944289975
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 882 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II 10W Black (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка Marshall Willen II Black and brass 10W Original (Підтримка офіційного додатку)(1006714)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Cream (1006717) [149624]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Marshall Willen II Black and Brass (1006714) [124023]
Rozetka.ua (Київ)
5 549 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
5 150 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
5 886 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717)
Rozetka.ua (Київ)
5 664 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
5 497 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Portable Speaker Willen II Black and Brass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Portable Speaker Willen II Cream
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
6 509 грн.
← купити
Портативная колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717)
Rozetka.ua (Київ)
5 719 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Black and Brass (1006714)
Rozetka.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Willen II Cream (1006717)
Rozetka.ua (Київ)
6 186 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marshall Willen II, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Marshall Willen II. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Marshall Willen II у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія