шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни211Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити портативна колонка Marshall Emberton III за ціною від 6199 грн.
Відео 13Фото 12

Характеристики та опис Marshall Emberton III

Вага (г): 670; Розміри (мм): 68х160х77; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Додатково: Час автономної роботи (год): 32; мобільний застосунок;язку; Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Підтримка кодеків: LC3 (LE Audio); Синхронізація колонок: Marshall Stack Mode; Частотний діапазон (Гц): 65 – 20000
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Рівень звукового тиску SPL90 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність20 Вт
Частотний діапазон65 – 20000 Гц
Синхронізація колонокMarshall Stack Mode
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
мобільний застосунок
Акумулятор
Час автономної роботи32 год
Час зарядки2 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIP67
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)68х160х77 мм
Вага670 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 199  до 11 808 грн.
Marshall Акустика портативна Marshall Emberton III Sage
MTA.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III Black and Brass (1006884)
Portativ.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
GRO (Київ)
8 059 грн.
← купити
Колонка Marshall Emberton III Midnight Blue 20W Original (Поддержка официального приложения)(1008137)
Showmuz.com (Львів)
6 399 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
ШО (Київ)
8 119 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
Click.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика MARSHALL Portable Speaker Emberton III Cream (1006885) 1006885
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Cream 1006712
Evomusic.com.ua (Київ)
8 066 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III Black and Brass
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Emberton Iii Sage (1007861)
Цифра (Київ)
7 009 грн.
← купити
Акустика Marshall Emberton Iii Sage (1007861)
Stls.store (Київ)
7 743 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006884) 1006709
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
8 400 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Touch (Дніпро)
7 229 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III (Black and Brass) 1006884
Jabko.ua (Львів)
7 299 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Redprice.sale (Львів)
8 519 грн.
← купити
Marshall Emberton III Sage (1007861)
Tehnomart.com (Київ)
7 849 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709) Emberton III Black and Brass (1006709)
Denika.ua (Харків)
8 133 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage (UA) 1007861 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 751 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 642 грн.
← купити
Колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
NewTime.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III (1007861) Green 1007861
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Cream (1006885) 1006885
Skay.ua (Одеса)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
Comtrading.ua (Київ)
7 637 грн.
← купити
Акустика портативна Marshall Emberton III Midnight Blue
Soho.com.ua (Київ)
7 689 грн.
← купити
Marshall Emberton III чорний (228148)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 381 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 935 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
icom.net.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861)
Gamehub.com.ua (Київ)
7 029 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885) 1006712, 1006885
Gstore.com.ua (Прилуки)
9 679 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton iiI Black and Brass (1006709) 1006709
Openshop.ua (Київ)
8 931 грн.
← купити
Bluetooth-колонка Marshall Emberton III 20 Вт black-copper VGPZ10006884
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 184 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Zhuk.ua (Київ)
8 586 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861)
Mobicase.net (Київ)
7 039 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III (1007861) Sage 1007861
Telemart.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006884) 1006884
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Колонка Marshall Emberton III Cream (1006712)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 269 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Техно Їжак (Київ)
7 399 грн.
← купити
Marshall Emberton III Black and Brass (1006709) 1006709
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712) 1006712
Sota.store (Київ)
9 724 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863)
Justbuy.com.ua (Київ)
9 033 грн.
← купити
Marshall Emberton III Cream (1006712) 1006712
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Marshall Portable Speaker Emberton III Sage (1007861) PortableSpeakerEmbertonIIISage(1007861)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
MAUDAU (Київ)
9 082 грн.
← купити
Marshall Emberton III Sage (1007861) Bluetooth колонка Emberton III Sage (1007861)
Kvshop.com.ua (Київ)
8 377 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709) NW60928
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 567 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III 20W Cream (1006885)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Marshall Акустика портативна Marshall Emberton III Cream (1006712)
MTA.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Marshall Акустика портативна Marshall Emberton III Woodsnake Lunar New Year Edition 2025
MTA.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Marshall Акустика портативна Marshall Emberton III Midnight Blue
MTA.ua (Київ)
← купити
Marshall Акустика портативна Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
MTA.ua (Київ)
8 199 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III Cream (1006885)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III Sage (1007861)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III Midnight Blue (1008137)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885) 1006712, 1006885
GRO (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) 1008137
GRO (Київ)
7 639 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709) 1006709
GRO (Київ)
7 889 грн.
← купити
Колонка Marshall Emberton III Black and Brass 20W Original (Поддержка официального приложения)(1006709)
Showmuz.com (Львів)
← купити
Колонка Marshall Emberton III Cream 20W Original (Поддержка официального приложения)(1006712)
Showmuz.com (Львів)
6 199 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Cream (1006712) 1006712
Click.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика MARSHALL Emberton III Midnight Blue (1008137) 1008137
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна акустика MARSHALL Portable Speaker Emberton III Black and Brass (1006884) 1006884
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Black and Brass 1006709
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 - Woodsnake 1007863
Evomusic.com.ua (Київ)
9 568 грн.
← купити
Marshall Emberton III Sage
Evomusic.com.ua (Київ)
8 344 грн.
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III Sage
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III Cream
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III Midnight Blue
Citrus.ua (Київ)
← купити
Акустика Marshall Emberton Iii Lunar New Year Edition 2025 - Woodsnake (1007863)
Цифра (Київ)
8 037 грн.
← купити
Акустика Marshall Emberton Iii Midnight Blue (1008137)
Цифра (Київ)
6 776 грн.
← купити
Акустика Marshall Emberton Iii Lunar New Year Edition 2025 - Woodsnake (1007863)
Stls.store (Київ)
8 879 грн.
← купити
Акустика Marshall Emberton Iii Midnight Blue (1008137)
Stls.store (Київ)
7 485 грн.
← купити
Портативна колонкf Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885) 1006885
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
8 100 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black (1006884) 1006884
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
7 700 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Touch (Дніпро)
7 019 грн.
← купити
Акустика Marshall Emberton Iii Cream (1006712/1006885)
Stls.store (Київ)
← купити
Акустика Marshall Emberton Iii Cream (1006712/1006885)
Цифра (Київ)
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III (Cream) 1006885
Jabko.ua (Львів)
← купити
Акустика Marshall Portable Speaker Emberton III (Sage) 1007861
Jabko.ua (Львів)
7 599 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712) Emberton III Cream (1006712)
Denika.ua (Харків)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Denika.ua (Харків)
7 243 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) Emberton III Midnight Blue (1008137)
Denika.ua (Харків)
7 002 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (UA) 1008137 (UA)
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 727 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Saren.com.ua (Львів)
9 646 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Saren.com.ua (Львів)
9 534 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III (1006885) Cream 1006885
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (UA) 1006884
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 691 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 - Woodsnake (1007863)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 301 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 986 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863) 1007863
Gstore.com.ua (Прилуки)
8 409 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
Gstore.com.ua (Прилуки)
7 329 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) 1008137
Gstore.com.ua (Прилуки)
7 089 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Black and Brass (1006709) 1006709
Gstore.com.ua (Прилуки)
7 809 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Black and Brass (1006884) 1006884
Skay.ua (Одеса)
← купити
Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 264 грн.
← купити
Marshall Emberton III Black and Brass (1006884)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton iiI Cream (1006712) 1006712
Openshop.ua (Київ)
9 915 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton iiI Sage
Openshop.ua (Київ)
7 326 грн.
← купити
Bluetooth-колонка Marshall Emberton III 20 Вт green VGPZ228397
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Marshall Emberton III Sage (1007861)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) 1008137
Skay.ua (Одеса)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Timesport.com.ua (Львів)
9 524 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863)
Zhuk.ua (Київ)
8 127 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Timesport.com.ua (Львів)
7 721 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Портативна колонка Marshall Portable Speaker Emberton III Sage (1007861)
Zhuk.ua (Київ)
8 910 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
Skay.ua (Одеса)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton iiI Cream (1006712, 1006885) 1006712, 1006885
Openshop.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006885) 1006885
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) 1008137
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863) Emberton III Lunar New Year Edition
Denika.ua (Харків)
8 305 грн.
← купити
Колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006884 / 1006709)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 223 грн.
← купити
Колонка Marshall Emberton III Sage
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 757 грн.
← купити
Колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 513 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 781 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Zaua.store (Львів)
9 639 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Zaua.store (Львів)
7 724 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Zaua.store (Львів)
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Black and Brass (1006884)
Техно Їжак (Київ)
8 599 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Sage
Техно Їжак (Київ)
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 - Woodsnake (1007863)
Техно Їжак (Київ)
10 199 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Cream (1006712)
Техно Їжак (Київ)
9 199 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) 1008137
Sota.store (Київ)
6 840 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage (1007861) UA 1007861
Sota.store (Київ)
7 711 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 682 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 714 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709) 1006709
Sota.store (Київ)
8 415 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Black and Brass (1006709) 1006709
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) 1008137
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 396 грн.
← купити
Marshall Emberton III Sage 1007861
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 651 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton iiI Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863) 1007863
Openshop.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton iiI Midnight Blue (1008137) 1008137
Openshop.ua (Київ)
7 082 грн.
← купити
Marshall Emberton III Black and Brass (1006884) EmbertonIIIBlackandBrass(1006884)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Cream (1006885) EmbertonIIICream(1006885)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) EmbertonIIIMidnightBlue(1008137)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863) 1007863
Sota.store (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
Sota.store (Київ)
7 065 грн.
← купити
Колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Timesport.com.ua (Львів)
9 636 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 645 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 533 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
MAUDAU (Київ)
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861)
MAUDAU (Київ)
8 327 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Black and Brass бездротова (1006709)
MAUDAU (Київ)
10 736 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III бездротова Black and Brass (1006884)
MAUDAU (Київ)
9 954 грн.
← купити
Портативна бездротова колонка Marshall emberton III Cream (кремова) 1006885
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Cream бездротова (1006712)
MAUDAU (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Black and Brass (1006709) Bluetooth колонка Emberton III Black and Brass (1006709)
Kvshop.com.ua (Київ)
8 777 грн.
← купити
Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137) Bluetooth колонка Emberton III Midnight Blue (1008137)
Kvshop.com.ua (Київ)
8 077 грн.
← купити
Marshall Emberton III Cream (1006712) Bluetooth колонка Emberton III Cream (1006712)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 - Woodsnake (1007863) Bluetooth колонка Emberton III Lunar New Year Editio
Kvshop.com.ua (Київ)
9 577 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885) NW66562
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861) 1007861
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 855 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III 20W Olive (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III 20W Black (1006884)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Rozetka.ua (Київ)
9 080 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
8 288 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Cream (1006712)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка Marshall Emberton III Black and Brass 20W Original (Підтримка офіційного додатку)(1006709)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка Marshall Emberton III Midnight Blue 20W Original (Підтримка офіційного додатку) (1008137)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка Marshall Emberton III Cream 20W Original (Підтримка офіційного додатку)(1006712)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Rozetka.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Rozetka.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Rozetka.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
9 707 грн.
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Black and Brass [117944]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885) [142597]
Rozetka.ua (Київ)
8 149 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Rozetka.ua (Київ)
7 470 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006884)
Rozetka.ua (Київ)
9 919 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Rozetka.ua (Київ)
10 445 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863)
Rozetka.ua (Київ)
9 551 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Rozetka.ua (Київ)
9 353 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Rozetka.ua (Київ)
8 329 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Rozetka.ua (Київ)
8 052 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton iii Sage (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
9 020 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Cream (1006712)
Rozetka.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Portable Speaker Emberton III Cream (1006885)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Portable Speaker Emberton III Sage (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Portable Speaker Emberton III Black and Brass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Rozetka.ua (Київ)
9 135 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712)
Rozetka.ua (Київ)
11 030 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Rozetka.ua (Київ)
9 449 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 - Woodsnake (1007863)
Rozetka.ua (Київ)
9 459 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Rozetka.ua (Київ)
7 979 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709 / 1006884)
Rozetka.ua (Київ)
9 349 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712 / 1006885)
Rozetka.ua (Київ)
9 129 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
8 429 грн.
← купити
Акустична система Marshall Emberton III Sage (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
9 580 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage (1007861)
Rozetka.ua (Київ)
8 941 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Black and Brass (1006709)
Rozetka.ua (Київ)
9 527 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Rozetka.ua (Київ)
8 649 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Lunar New Year Edition 2025 Woodsnake (1007863)
Rozetka.ua (Київ)
10 259 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Cream (1006712, 1006885)
Rozetka.ua (Київ)
11 808 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Sage
Rozetka.ua (Київ)
11 259 грн.
← купити
Портативна колонка Marshall Emberton III Midnight Blue (1008137)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marshall Emberton III, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Marshall Emberton III. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Marshall Emberton III у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія