шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення2Корисне4Аксесуари10+
Купити інвертор Marstek Venus A за ціною від 21590 грн.
Відео 6Фото 9

Характеристики та опис Marstek Venus A

Вага (кг): 26; Габарити (мм): 450x340x220; LAN (RJ45); Wi-Fi; Bluetooth; вбудований моніторинг; функція ДБЖ; Контролер: 4xMMPT; Напруга підключення (В): 41.6; Тип мережі: 1 фаза (230 В); Комплектація: тільки інвертор; Тип пристрою: гібридний інвертор
Тип пристроюгібридний інвертор
Комплектаціятільки інвертор
Тип мережі1 фаза (230 В)
Вихід AC
Номінальна потужність1200 ВА
Номінальний змінний струм5.22 A
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Кількість розеток1 шт.
Батареї та зарядка DC
Напруга підключення41.6 В
Загальна ємність батарей2120 Вт*год
Сонячні панелі PV
Макс. потужність2.4 кВт
Робоча напруга PV16 – 60 В
Струм короткого замикання20 А
Контролер4xMMPT шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ / 15 мс /
вбудований моніторинг
Інтерфейси управлінняBluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ45)
Захистзахист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
захист від перегріву
Загальне
Дисплейнемає
Охолодженняпасивне
Рівень шуму30 дБ
Клас захисту корпусуIP65
Робоча температура-20 °C ~ +60 °C
Габарити450x340x220 мм
Вага26 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  20000 грн.    до  34000 грн.

від 21 590  до 37 999 грн.
Зарядна станція Marstek Venus A LiFePO4, 1200 W, 2120 Wh
Tools.net.ua (Київ)
34 499 грн.
← купити
Зарядна станція Marstek Venus-A 1200W, 2120Wh (Venus-A)
Itbox.ua (Київ)
25 999 грн.
← купити
Зарядна станція Marstek Venus A (MSK-VA212)
Touch (Дніпро)
24 249 грн.
← купити
MARSTEK Система зберігання енергії в одному корпусі (All-in-One) Marstek Venus A (MSK-VA212)
Кліматична техніка (Київ)
29 899 грн.
← купити
Marstek Venus-A
Mallprix.com (Київ)
27 105 грн.
← купити
Marstek Venus A
Hi-tech.com.ua (Київ)
21 600 грн.
← купити
Зарядна станція (система резервного живлення «все-в-одному» ) Marstek Venus A LiFePO4 1200W, 2120W*h (електростанція для дом
Ecodrive.in.ua (Одеса)
23 990 грн.
← купити
Marstek Marstek Venus-A 1200W 2120Wh
Венкон (Київ)
30 528 грн.
← купити
Зарядна станція Marstek Venus-A 1200W, 2120Wh (Venus-A)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція MARSTEK Venus-A 1200W 2120Wh Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marstek Venus A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: інвертор Marstek Venus A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на інвертор Marstek Venus A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія