шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки1Обговорення1Корисне2Аксесуари
Купити зарядна станція ANKER SOLIX C300X за ціною від 10165 грн.
Відео 3Фото 15

Характеристики та опис ANKER SOLIX C300X

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: зовнішній; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 288; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 140; Сила струму: 3 A, 5 A; USB-A (швидка зарядка): USB-C: Кількість (шт.): 3
Рейтинг за відгуками:
0
1
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність300 Вт
Пікова потужність600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею10 мс
Виходи
Розеток (230 В)2 шт.
USB-A1 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-C3 шт.
3 A, 5 A
140 Вт / 2 140W + 1 15W /
Авто-прикурювач вихід / 10.8 – 14 В / 10 A / 120 Вт /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 11 – 28 В / 100 Вт /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї288 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 68 хв
Час зарядки (сонячна панель) 194 хв
Час зарядки (прикурювач) 142 хв
Потужність зарядки (розетка)330 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)100 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнязовнішній
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити164x161x240 мм
Вага4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Однозначно рекомендую до покупки, робочий, зручний та якісний інструмент!
19 грудня 2024, 02:57 #
Переваги:Якість матеріалів, вбудований ліхтарик, шикарний ремінець через плече, керування через мобільний додаток

Недоліки:розмір, вона досить більша ніж модель без розеток

Коментар:Чудова зарядна станція яка повністю відповідає вказаним характеристикам, заряджає одночасно ноутбук, телефон і ще лишається місце для всяких дрібниць. Можливість підключення додатково акумулятора через розєм для сонячних панелей суттєво збільшує ємність станціїї

Автор:Мас

Ігор Вітів24 вересня 2025, 15:54
Добрий день
Ви написали, що є можливість підключення додаткового акумулятора, через роз'єм для сонячних панелей. Які акумулятори підходять?
Брошюра с характеристиками
Огляд зарядної станції Anker Solix C300X: мобільна енергія, але для кого?
від 10 165  до 32 646 грн.
Зарядна станція Anker Solix C300X 300W 288Wh 7046010 (A1723311)
Leroymerlin.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C300X (A1723311) A1723311
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
Touch (Дніпро)
10 989 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
Justbuy.com.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1) A1723311, A17223Z1
GRO (Київ)
10 789 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X 288Wh 300W (A1723311) Ua
Цифра (Київ)
← купити
Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1)
Megadom.net (Дніпро)
10 799 грн.
← купити
Anker A1723311
Mallprix.com (Київ)
11 833 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X
Tendo.com.ua (Київ)
11 685 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
Redprice.sale (Львів)
13 165 грн.
← купити
Anker Anker Solix C300X
Венкон (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X / 300 Вт / 288 Вт⋅год / LiFePO4 (A1723311)
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X 288Wh 300W (A1723311) A1723311
Click.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300X (A1723311)
ТЕХНОточка (Київ)
11 299 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300X (A1723311, A17223Z1) Solix C300X (A1723311, A17223Z1)
Denika.ua (Харків)
10 575 грн.
← купити
Anker SOLIX C300X
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X/300Вт/288Вт⋅год/LiFePO4 A1723311
Axm.com.ua (Харків)
11 999 грн.
← купити
Anker SOLIX C300X 300W 288Wh офіційна гарантія ціна з ПДВ
PermyCo (Київ)
12 199 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300X (A1723311, A17223Z1) A1723311, A17223Z1
Sota.store (Київ)
11 925 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311) A1723311
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 370 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
Semtech.com.ua (Луцьк)
13 168 грн.
← купити
Портативна електростанція Anker SOLIX C300X Portable Power Station AC DC Outlet 288Wh 300W A1722
Garmin-official.com.ua (Київ)
15 299 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300X 300W, 288Wh (A1723311) A1723311
icom.net.ua (Київ)
11 359 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Anker Solix C300X 288Wh 300W (A1723311)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
14 225 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300X 300W 288Wh (A1723311) A1723311
Telemart.ua (Київ)
12 446 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X 300W 288Wh (A1723311) A1723311
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
Tv-mir.com.ua (Київ)
10 185 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Anker Solix c300x (a1723311)
Tviy-Dim.com (Київ)
12 747 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X 288Wh 300W (A1723311)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1)
Foroom.com.ua (Київ)
10 450 грн.
← купити
Anker SOLIX C300X - 288Wh/AC 300W (A1723311) SOLIXC300X-288Wh/AC300W(A1723311)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311) A1723311
Openshop.ua (Київ)
10 308 грн.
← купити
Anker Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
MTA.ua (Київ)
← купити
Anker SOLIX C300X 300W, 288Wh (A1723311) a1723311
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X / 300 Вт / 288 Втгод / LiFePO4 (A1723311)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X AC + PS60 портативна сонячна панель 7229346 (B1723311)
Leroymerlin.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X 288Wh 300W (A1723311)
Цифра (Київ)
10 165 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
Tomdom.in.ua (Львів)
13 171 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
Saren.com.ua (Львів)
13 172 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X/300Вт/288Вт⋅год/LiFePO4 + сонячна панель PS60 B1723311
Axm.com.ua (Харків)
14 400 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311)
Timesport.com.ua (Львів)
13 162 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 179 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300X (A1723311) UA A1723311
Sota.store (Київ)
11 024 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300X з сонячною панелю / 300 Вт / 288 Вт⋅год
MAUDAU (Київ)
32 646 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300X з сонячною панелю / 300 Вт / 288 Вт⋅год з розетками
MAUDAU (Київ)
31 399 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C300X 288Wh - 2 розетки AC 300W
MAUDAU (Київ)
14 483 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300X із сонячною панелю / 300 Вт / 288 Втгод
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300X із сонячною панелю / 300 Вт / 288 Втгод з розетками
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C300X (A1723311, A17223Z1) UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
16 555 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C300X (A1723311, A17223Z1)
Rozetka.ua (Київ)
11 633 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300X
Rozetka.ua (Київ)
19 299 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C300X (A1723311, A17223Z1)
Rozetka.ua (Київ)
11 949 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ANKER SOLIX C300X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція ANKER SOLIX C300X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція ANKER SOLIX C300X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія