шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни56Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари10+
Купити зарядна станція ANKER SOLIX C1000X за ціною від 27095 грн.
Відео 4Фото 13

Характеристики та опис ANKER SOLIX C1000X

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 1056; Тип акумулятора: LiFePO4; Підключення дод. батареї; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1800 Вт
Пікова потужність2400 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею20 мс
Виходи
Розеток (230 В)4 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт / 30 + 100 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A / 120 Вт /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 32 – 60 В / 12.5 А / 600 Вт /
Батарея та час зарядки
Підключення дод. батареї
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї1056 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 58 хв
Час зарядки (сонячна панель) 108 хв
Потужність зарядки (розетка)1300 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)600 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити267x376x205 мм
Вага12.9 кг
Гарантія5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 27 095  до 49 999 грн.
Зарядна станція Anker SOLIX C1000X | 1800 Вт | 1056 Вт·г EU (A1761311)
Buy.ua (Київ)
31 036 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C1000X (A1761311) A1761311
FOXTROT.UA (Київ)
34 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000X (A1761311) A1761311
GRO (Київ)
30 649 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X 1056Wh 1800W
Цифра (Київ)
33 999 грн.
← купити
Anker SOLIX C1000X (A1761311)
Megadom.net (Дніпро)
30 699 грн.
← купити
Anker A1761311/A17613Z1
Mallprix.com (Київ)
40 735 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C1000 1056Wh (A1761311)
ТЕХНОточка (Київ)
29 942 грн.
← купити
Anker SOLIX C1000X (A1761311)
Tehnomart.com (Київ)
28 270 грн.
← купити
Anker SOLIX C1000X
Tehnohata.ua (Київ)
37 397 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X/1800Вт/1056Вт⋅год/LiFePO4 A1761311/A17613Z1
Axm.com.ua (Харків)
31 599 грн.
← купити
Anker SOLIX C1000X 1800W (A1761311) офіційна гарантія ціна з ПДВ
PermyCo (Київ)
35 499 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 1056Wh (A1761311)
Timesport.com.ua (Львів)
29 021 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 1056Wh (A1761311)
Semtech.com.ua (Луцьк)
29 027 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 A1761311
Foractive.com.ua (Львів)
28 500 грн.
← купити
Зарядная станция Anker SOLIX C1000 1056Wh (A1761311) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
32 134 грн.
← купити
Зарядная cтанция Anker Solix C1000X 1056Wh 1800W (A1761311) A1761311
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 (A1761311)
Zhuk.ua (Київ)
31 469 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X 1800W 1056Wh
Tehnomarket.ua (Вінниця)
32 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X
Tv-mir.com.ua (Київ)
27 631 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C1000X Gen2 - 1024 Вт·год/AC 2000 Вт/100 Вт 3xPD/1xUSB/1xCar/MPPT
Comtrading.ua (Київ)
38 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X (A1761311) A1761311
Openshop.ua (Київ)
30 790 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X 1056Wh 1800W
Sota.store (Київ)
29 484 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000X (A1761311/A17613Z1)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 095 грн.
← купити
Зарядная станция Anker Solix C1000X 1800W
Game-shop.com.ua (Київ)
30 899 грн.
← купити
Зарядна станція Anker solix c1000x (a1761311/a17613z1)
Tviy-Dim.com (Київ)
42 559 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X (A1761311)
Foroom.com.ua (Київ)
27 989 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C1000X 1056Wh (A1761311) Solix C1000X 1056Wh (A1761311)
Denika.ua (Харків)
28 248 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X Gen2 / 2000 Вт / 1024 Вт⋅год / LiFePO4 2025 рік випуску
MAUDAU (Київ)
47 996 грн.
← купити
Anker Зарядна станція Anker SOLIX C1000X Gen 2
MTA.ua (Київ)
38 099 грн.
← купити
Anker Solix C1000X 1800W/1056Wh Зарядна станція Solix C1000X 1800W/1056Wh
Kvshop.com.ua (Київ)
34 977 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X / 1800 Вт / 1056 Втгод / LiFePO4 (A1761311/A17613Z1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000 1056Wh 1800W (A1761311)
Цифра (Київ)
34 248 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 1056Wh (A1761311)
Redprice.sale (Львів)
29 024 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 1056Wh (A1761311)
Tomdom.in.ua (Львів)
29 030 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 1056Wh (A1761311)
Saren.com.ua (Львів)
29 031 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 1056Wh (A1761311)
Timesport.com.ua (Львів)
29 853 грн.
← купити
Зарядная станция Anker SOLIX C1000X 1056Wh 1800W (A1761311)
Mobileplanet.ua (Одеса)
31 889 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000 1056Wh (A1761311)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X 1056Wh 1800W UA
Sota.store (Київ)
30 450 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X Gen2 UA
Sota.store (Київ)
35 175 грн.
← купити
Зарядна станція anker solix c1000x Gen2- 1024Wh/AC 2000w/100w 3xPD/1xUSB/1xCar/MPPT ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
38 977 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X / 1800 Вт / 1056 Вт⋅год / LiFePO4 (A1761311)
MAUDAU (Київ)
42 563 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X 1800W 1056Wh
MAUDAU (Київ)
36 669 грн.
← купити
Зарядна cтанція Anker Solix C1000X 1056Wh 1800W (A1761311)
MAUDAU (Київ)
← купити
Anker Зарядна станція Anker SOLIX C1000X Black 1800W
MTA.ua (Київ)
31 099 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X
Rozetka.ua (Київ)
35 299 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000X LiFePO Gen 2 (2 покоління)
Rozetka.ua (Київ)
37 900 грн.
← купити
Портативна автоматична зарядна станція Anker SOLIX C1000X LiFePO із системою захисту 600 Вт/1200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
41 900 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X 1800W 1056Wh
Rozetka.ua (Київ)
36 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X
Rozetka.ua (Київ)
35 399 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X / 1800 Вт / 1056 Втгод / LiFePO4 (A1761311)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C1000X 1800W 1056 Вт/год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ)
Rozetka.ua (Київ)
37 000 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C1000X 1800W 1056Wh UA UCRF
Rozetka.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C1000X 1056Wh (A1761311)
Rozetka.ua (Київ)
31 073 грн.
← купити
Зарядна станція універсальна Anker SOLIX C1000X 1056Wh 1800W
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ANKER SOLIX C1000X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція ANKER SOLIX C1000X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція ANKER SOLIX C1000X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія