шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни65Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити зарядна станція ANKER SOLIX C800X за ціною від 20285 грн.
Відео 2Фото 23

Характеристики та опис ANKER SOLIX C800X

Підсвічування; Дисплей; Блок живлення: вбудований у корпус; Синхронізація зі смартфоном: Bluetooth та Wi-Fi; Циклів зарядки: 3000; Ємність батареї (Вт*год): 768; Тип акумулятора: LiFePO4; Вхідний порт ХТ60; Від сонячних панелей; Авто-прикурювач вихід; Потужність (Вт): 100; Сила струму: 3 A, 5 A; USB-A (швидка зарядка): USB-C: Кількість (шт.): 2
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1200 Вт
Пікова потужність1600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею20 мс
Виходи
Розеток (230 В)3 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт / 30 + 100 Вт /
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A / 120 Вт /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 11 – 60 В / 10 А / 300 Вт /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Ємність батареї768 Вт*год
Циклів зарядки3000
Час зарядки (розетка) 58 хв
Час зарядки (сонячна панель) 138 хв
Потужність зарядки (розетка)1100 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)300 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити371x205x250 мм
Вага10.9 кг
Гарантія2 роки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Карта продукта
Огляд Anker Solix C800X: граємо у S.T.A.L.K.E.R. 2 при вимкненому світлі
від 20 285  до 39 872 грн.
Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W 6998171 (A1755311)
Leroymerlin.ua (Київ)
28 999 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
Baza24.com.ua (Київ)
25 999 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C800X (A1755311) A1755311
FOXTROT.UA (Київ)
23 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
Justbuy.com.ua (Київ)
23 899 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER SOLIX C800X 768Wh (A1755311)
Nkt.ua (Київ)
24 360 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755311)
Touch (Дніпро)
23 949 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755) A1755
GRO (Київ)
29 589 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C800X (A1755) A1755
Tehnoshok.com.ua (Київ)
27 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W (A1755)
Цифра (Київ)
← купити
Anker Solix C800
Megadom.net (Дніпро)
22 150 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800 Plus (A1754)
Redprice.sale (Львів)
25 742 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
ТЕХНОточка (Київ)
24 640 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C800
Denika.ua (Харків)
21 488 грн.
← купити
Anker SOLIX C800X 1200W 768Wh (A1755) офіційна гарантія ціна з ПДВ
PermyCo (Київ)
28 499 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Anker Solix C800X A1755311
Comtrading.ua (Київ)
23 104 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
Smartmag.biz.ua (Львів)
26 124 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755)
Semtech.com.ua (Луцьк)
27 962 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800 LiFePO4 768 Вт · год 1200 Вт
Diagonal.in.ua (Ужгород)
22 620 грн.
← купити
Зарядная станция Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
29 213 грн.
← купити
Зарядная cтанция Anker Solix C800X 768Wh 1200W (A1755) A1755
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755311) A1755311
ifrukt.com (Дніпро)
29 599 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C800X A1755311
Motoblok.biz (Київ)
26 999 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755311)
Zhuk.ua (Київ)
28 222 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755) UA UCRF
Tehnomarket.ua (Вінниця)
32 459 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
Tv-mir.com.ua (Київ)
23 520 грн.
← купити
Anker Solix C800X (A1755)
TEHNOS.UA (Київ)
25 321 грн.
← купити
Портативна зарядна станція Anker SOLIX C800X Portable Power Station 768Wh | 1200W (A1755311)
NewTime.ua (Київ)
24 499 грн.
← купити
Anker SOLIX C800X
Tehnohata.ua (Київ)
26 948 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755) A1755
Openshop.ua (Київ)
26 618 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W UA
Sota.store (Київ)
23 625 грн.
← купити
Зарядная станция Anker Solix C800X (A1755311)
Game-shop.com.ua (Київ)
24 199 грн.
← купити
Зарядна станція Anker solix c800x (a1755311)
Tviy-Dim.com (Київ)
25 985 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755) (768 Wh | 1200W)
MAUDAU (Київ)
27 539 грн.
← купити
Anker Зарядна станція Anker SOLIX C800
MTA.ua (Київ)
23 599 грн.
← купити
Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755311) Зарядна станція Solix C800X 1200W 768Wh (A1755311)
Kvshop.com.ua (Київ)
31 977 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755) NW60831
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
26 300 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix SOLIX C800X
Rozetka.ua (Київ)
36 609 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C800 1200W 768Wh (A1753)
ТЕХНОточка (Київ)
25 159 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755)
Timesport.com.ua (Львів)
27 956 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755)
Redprice.sale (Львів)
27 959 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755)
Tomdom.in.ua (Львів)
27 965 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755)
Saren.com.ua (Львів)
27 966 грн.
← купити
Зарядная станция Anker Solix C800
Mobileplanet.ua (Одеса)
24 695 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800
Smartmag.biz.ua (Львів)
20 930 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755)
Timesport.com.ua (Львів)
34 050 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C800X 1200W 768Wh (A1755) Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
Denika.ua (Харків)
24 723 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C800
Zhuk.ua (Київ)
24 476 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800
Tv-mir.com.ua (Київ)
20 475 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 768Wh 1200W
Sota.store (Київ)
26 100 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800
Sota.store (Київ)
23 153 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800
Openshop.ua (Київ)
21 158 грн.
← купити
Anker Solix C800 (A1753)
TEHNOS.UA (Київ)
20 285 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X / 1200 Вт / 768 Вт⋅год / LiFePO4
MAUDAU (Київ)
39 872 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X (A1755) UA UCRF
MAUDAU (Київ)
33 246 грн.
← купити
Зарядна cтанція Anker Solix C800X 768Wh 1200W (A1755)
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
MAUDAU (Київ)
27 878 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
MAUDAU (Київ)
37 500 грн.
← купити
Anker Зарядна станція Anker SOLIXC800X Portable Power Station 768Wh1200W (A1755311)
MTA.ua (Київ)
26 399 грн.
← купити
Anker Зарядна станція Anker SOLIX C800X 768Wh 1200W Black Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Anker Solix C800 Зарядна станція Solix C800
Kvshop.com.ua (Київ)
24 977 грн.
← купити
Зарядна станція Anker Solix C800X / 1200 Вт / 768 Втгод / LiFePO4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C800X 1200W 768 Вт/год (електростанція для дому, UPS, ДБЖ)
Rozetka.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C800
Rozetka.ua (Київ)
23 637 грн.
← купити
Зарядна станція ANKER Solix C800X 1200W 768Wh (A1755)
Rozetka.ua (Київ)
27 195 грн.
← купити
Зарядна станція Anker SOLIX C800X 768Wh | 1200W (A1755311)
Rozetka.ua (Київ)
27 849 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ANKER SOLIX C800X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція ANKER SOLIX C800X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція ANKER SOLIX C800X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія