шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити інвертор Marstek Venus D за ціною від 27985 грн.
Відео 8Фото 10

Характеристики та опис Marstek Venus D

Вага (кг): 28; Габарити (мм): 480x385x135; RS485; LAN (RJ45); Wi-Fi; Bluetooth; вбудований моніторинг; функція ДБЖ; Контролер: 4xMMPT; Напруга підключення (В): 51.2; Номінальна потужність (Вт): 2500; Тип мережі: 1 фаза (230 В); Комплектація: тільки інвертор; Тип пристрою: гібридний інвертор
Тип пристроюгібридний інвертор
Комплектаціятільки інвертор
Тип мережі1 фаза (230 В)
Вихід AC
Номінальна потужність2500 Вт
Пікова потужність3000 Вт / 10 сек /
Номінальний змінний струм9.57 A
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Кількість розеток1 шт.
Батареї та зарядка DC
Напруга підключення51.2 В
Загальна ємність батарей2560 Вт*год
Сонячні панелі PV
Макс. потужність4 кВт
Робоча напруга PV16 – 60 В
Струм короткого замикання40 А
Контролер4xMMPT шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ / 15 мс /
вбудований моніторинг
Інтерфейси управлінняBluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ45)
RS485
Захистзахист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
захист від перегріву
Загальне
Дисплейнемає
Охолодженняпасивне
Рівень шуму25 дБ
Клас захисту корпусуIP65
Робоча температура-20 °C ~ +60 °C
Габарити480x385x135 мм
Вага28 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 27 985  до 54 999 грн.
Зарядна станція Marstek Venus D LiFePO4, 2500 W, 2560 Wh
Tools.net.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Marstek Venus D
Hi-tech.com.ua (Київ)
39 000 грн.
← купити
MARSTEK Venus-D 2500W Black (1ф., 2560 Вт/ч) Venus-D2500WBlack(1ф.,2560Вт/ч)
COMFY.ua (Київ)
27 985 грн.
← купити
Marstek Marstek Venus-D 2200W 2560Wh
Венкон (Київ)
52 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marstek Venus D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: інвертор Marstek Venus D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на інвертор Marstek Venus D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія