шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити інвертор Marstek Venus D+Extra Battery за ціною від 46875 грн.
Відео 8Фото 11

Характеристики та опис Marstek Venus D+Extra Battery

Вага (кг): 28; Габарити (мм): 480x385x135; RS485; LAN (RJ45); Wi-Fi; Bluetooth; вбудований моніторинг; функція ДБЖ; Контролер: 4xMMPT; Напруга підключення (В): 51.2; Номінальна потужність (Вт): 2500; Тип мережі: 1 фаза (230 В); Комплектація: з акумуляторним блоком; Тип пристрою: гібридний інвертор
Тип пристроюгібридний інвертор
Комплектаціяз акумуляторним блоком
Тип мережі1 фаза (230 В)
Вихід AC
Номінальна потужність2500 Вт
Пікова потужність3000 Вт / 10 сек /
Номінальний змінний струм9.57 A
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Кількість розеток1 шт.
Батареї та зарядка DC
Напруга підключення51.2 В
Загальна ємність батарей5120 Вт*год
Сонячні панелі PV
Макс. потужність4 кВт
Робоча напруга PV16 – 60 В
Струм короткого замикання40 А
Контролер4xMMPT шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ / 15 мс /
вбудований моніторинг
Інтерфейси управлінняBluetooth
Wi-Fi
LAN (RJ45)
RS485
Захистзахист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
захист від перегріву
Загальне
Дисплейнемає
Охолодженняпасивне
Рівень шуму25 дБ
Клас захисту корпусуIP65
Робоча температура-20 °C ~ +60 °C
Габарити480x385x135 мм
Вага28 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 46 875  до 63 200 грн.
MARSTEK Система зберігання енергії Venus D + батарея 2560 Wh
Ntema.com.ua (Київ)
53 556 грн.
← купити
Система накопичення енергії Marstek Venus-D + Venus-D Battery 2560Wh 2500W
Vodafone.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
Інвертор Marstek Venus-D + додаткова батарея Venus-D Battery / 2500 Вт / 2560 Вт*год / LiFePO4 (Venus-D + Venus-D Battery)
АЛЛО (Київ)
56 999 грн.
← купити
Інвертор Marstek Venus-D + додаткова батарея Venus-D Battery 2500W, 2560Wh Venus-D + Venus-D Battery
Click.ua (Київ)
46 875 грн.
← купити
Зарядна станція Marstek Venus-D + Venus-D Battery 2,5 кВт, 2,56 кВт·год
Rozetka.ua (Київ)
54 999 грн.
← купити
Зарядна станція(Система зберігання енергії All-in-One) Marstek Venus D + батарея 2560 Wh
Rozetka.ua (Київ)
63 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Marstek Venus D+Extra Battery, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: інвертор Marstek Venus D+Extra Battery. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на інвертор Marstek Venus D+Extra Battery у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія