шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка Maxxter Mc-4B01 за ціною від 130 грн.

Характеристики та опис Maxxter Mc-4B01

Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Для лівші; Кнопка зміни DPI; Кількість кнопок: 3; Роздільна здатність сенсора (DPI): 2400; Технологія: оптична; Тип підключення: дротова; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора2400 DPI
Кількість кнопок3
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Довжина кабелю1.5 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)119x62x38 мм
Вага70 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 130  до 474 грн.
Maxxter Мишка Maxxter Mc-4B01 Black USB
MTA.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Мишка Maxxter Mc-4B01
Artline.ua (Київ)
159 грн.
← купити
Миша MAXXTER Mc-4B01
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Maxxter Mc-4B01 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Maxxter Mc-4B01
Mallprix.com (Київ)
174 грн.
← купити
Миша Maxxter Mc-4B01 Black
Zhuk.ua (Київ)
131 грн.
← купити
Maxxter Mc-4B01 Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
130 грн.
← купити
Maxxter MС-4B01
COMFY.ua (Київ)
← купити
Maxxter Mc-4B01 — Миша провідна оптична, 4 кнопки, 2400 DPI, USB, чорна
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Мишка Maxxter Mc-4B01 USB Black (Mc-4B01)
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maxxter Mc-4B01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Maxxter Mc-4B01. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Maxxter Mc-4B01 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія