шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Mealux Easy Lite

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Mealux Easy Lite за ціною від 3199 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Mealux Easy Lite

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підтримка попереку; Підлокітники; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Розміри сидіння (см): 50x48; Висота спинки (см): 57; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для персоналу
Колір
Призначеннядля персоналу
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки57 см
Розміри сидіння (ШхГ)50x48 см
Висота сидіння42 – 52 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підлокітники
Підтримка попереку
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 199  до 3 200 грн.
Крісло MEALUX Easy Lite Black HF-L14 F/B
FOXTROT.UA (Київ)
3 200 грн.
← купити
Mealux Easy Lite Beige EasyLiteBeige
COMFY.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Крісло Mealux Easy Lite Grey (HF-L14 F/G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло MEALUX Easy Lite Grey HF-L14 F/G
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Mealux Easy Lite Black EasyLiteBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Mealux Easy Lite Grey EasyLiteGrey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Крісло Mealux Easy Lite Black (HF-L14 F/B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Mealux Easy Lite Black (арт. HF-L14 F/B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Mealux Easy Lite Grey (арт. HF-L14 F/G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mealux Easy Lite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Mealux Easy Lite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Mealux Easy Lite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія