шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Mealux Easy Static

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Mealux Easy Static за ціною від 2890 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Mealux Easy Static

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підтримка попереку; Підлокітники; Основа: полози; Розміри сидіння (см): 50x48; Висота спинки (см): 57; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для відвідувачів
Колір
Призначеннядля відвідувачів
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки57 см
Ширина спинки у плечах47 см
Розміри сидіння (ШхГ)50x48 см
Висота сидіння43 см
Конструкція
Основаполози
Підлокітники
Підтримка попереку
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
Висота від сидіння20 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 890  до 3 490 грн.
Крісло MEALUX Easy Static Black HF-L10 F/B
FOXTROT.UA (Київ)
2 900 грн.
← купити
Крісло Mealux Easy Static Beige (HF-L10 F/BR)
Stls.store (Київ)
3 490 грн.
← купити
Mealux Easy Static Beige EasyStaticBeige
COMFY.ua (Київ)
3 489 грн.
← купити
Крісло Mealux Easy Static Black (HF-L10 F/B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло MEALUX Easy Static Grey HF-L10 F/G
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Крісло MEALUX Easy Static Beige HF-L10 F/BR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Mealux Easy Static Black EasyStaticBlack
COMFY.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Mealux Easy Static Grey (HF-L10 F/G) EasyStaticGrey(HF-L10F/G)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Крісло Mealux Easy Static Grey (HF-L10 F/G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Mealux Easy Static Beige (HF-L10 F/BR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mealux Easy Static, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Mealux Easy Static. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Mealux Easy Static у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія