шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електрочайник Mesko MS 1301b за ціною від 1023 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Mesko MS 1301b

Вага (кг): 1.1; Габарити (см): 24.5х21х15.5; Матеріал: скло; Подача води: Підсвічування; Знімний фільтр від накипу; Підтримка t° (чайник); Регулювання температури (°C): 60, 70, 80, 90, 100; Терморегулятор; Індикатор рівня води; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2200;єм (л): 1.7
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Терморегулятор
Регулювання температури
60, 70, 80, 90, 100 °C
Підтримка t° (чайник)
Знімний фільтр від накипу
Підсвічування
Матеріал
скло
Довжина кабелю
0.7 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
24.5х21х15.5 см
Вага
1.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 023  до 1 836 грн.
Електрочайник Mesko MS 1301 Black 5903887803915
Openshop.ua (Київ)
1 524 грн.
← купити
Електрочайник MESKO MS 1301 Black
FOXTROT.UA (Київ)
1 199 грн.
← купити
Електрочайник Mesko Ms 1301 black
Цифра (Київ)
1 181 грн.
← купити
Електрочайник Mesko Ms 1301 black
Stls.store (Київ)
1 193 грн.
← купити
Mesko MS 1301 black
Mallprix.com (Київ)
1 151 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 Black MS 1301 B
Click.ua (Київ)
← купити
Mesko MS 1301 Black MS1301B
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 121 грн.
← купити
Mesko MS 1301 Black MS1301Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 Black
Foroom.com.ua (Київ)
1 023 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 612 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури MS1301B
Comtrading.ua (Київ)
1 376 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black MS1301B
ШО (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 (black)
Citrus.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black
Zhuk.ua (Київ)
1 069 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 White
MAUDAU (Київ)
1 400 грн.
← купити
Mesko Електрочайник Mesko MS 1301 Black
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Mesko MS 1301 Black ms1301b
Kvshop.com.ua (Київ)
1 025 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури 892802
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 320 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 1.7л Black (MS1301B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black 1850-2200Вт/1.7л/скло/встановлення температури (MS1301B)
MAUDAU (Київ)
1 360 грн.
← купити
Скляний чайник 1.7 л з регулятором температури Mesko MS 1301b
MAUDAU (Київ)
1 340 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS-1301 1.7 л чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 568 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black, 1.7L, LED, регулювання температури, 2200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 390 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS-1301-b 1.7 л чорний 4387405
Rozetka.ua (Київ)
1 714 грн.
← купити
Електрочайник MESKO MS 1301B POLAND скляний з регулюванням температури
Rozetka.ua (Київ)
1 471 грн.
← купити
Чайник електричний скляний з терморегулятором 60-100 ° С Mesko MS 1301 Black потужність 2200 Вт 1,7 л з різнокольоровим підс
Rozetka.ua (Київ)
1 647 грн.
← купити
Чайник Скляний Mesko MS 1301 з регулюванням температури 1.7л 2200W чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 833 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 406 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black 311522
Rozetka.ua (Київ)
1 448 грн.
← купити
Чайник Mesko MS 1301black 1.7л
Rozetka.ua (Київ)
1 343 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS-1301 1.7 л чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 489 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури
Rozetka.ua (Київ)
1 610 грн.
← купити
Чайник Mesko MS 1301 black, 1.7L, 2200 Bт
Rozetka.ua (Київ)
1 405 грн.
← купити
Чайник Скляний Mesko MS 1301 з регулюванням температури 1.7л 2200W чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 836 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black 1,7 л (2200Вт, регулятор температури)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Чайник скляний Mesko MS 1301b з регулятором температури 2200 Вт основа 360° Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 470 грн.
← купити
Чайник скляний Mesko MS 1301b з регулятором температури 2200 Вт основа 360° Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 2200W 2200W 1.7л скло установка температури Black (MS1301B)
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 Black з терморегулятором
Rozetka.ua (Київ)
1 370 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 303 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black з регулятором темп.
Rozetka.ua (Київ)
1 261 грн.
← купити
Електрочайник Mesko 1,7л MS 1301 black
Rozetka.ua (Київ)
1 265 грн.
← купити
Чайник електричний Mesko MS 1301 Black (02774)
Rozetka.ua (Київ)
1 418 грн.
← купити
Електричний чайник Mesko MS 1301 Black – чайник 1,7 л, чорний корпус
Rozetka.ua (Київ)
1 235 грн.
← купити
Електрочайник Mesko MS 1301 black 1850-2200Вт/ 1.7л/ скло/ встановлення температури
Rozetka.ua (Київ)
1 625 грн.
← купити
Чайник Скляний Mesko MS 1301 з регулюванням температури 1.7л 2200W чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 645 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 1301b, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Mesko MS 1301b. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Mesko MS 1301b у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія