шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити фен Mesko MS 2311 за ціною від 375 грн.
Відео 1Фото 5

Характеристики та опис Mesko MS 2311

автоматичне вимкнення; Потужність (Вт): 35; Тип пристрою: випрямляч
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
35 Вт
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Функції
автоматичне вимкнення / при перегріві /
Насадки і комплектація
випрямляч
Петля для підвішування
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Mesko MS 2311
ІнструкціїСсылка на инструкцию пользователя
Mesko MS 2311
ІншеСсылка на официальный сайт
від 375  до 890 грн.
Випрямляч для волосся Mesko MS 2311
Foroom.com.ua (Київ)
375 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Mesko MS 2311
Zhuk.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Праска для волосся Mesko MS 2311
Tv-mir.com.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Утюжок стайлер для волосся Mesko MS 2311 ceramic
MAUDAU (Київ)
414 грн.
← купити
Вирівнювач для волосся MESKO MS 2311 POLAND
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Mesko MS 2311 Чорний керамічні пластини 32 Вт для вирівнювання волосся (MS 2311)
Rozetka.ua (Київ)
861 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Mesko MS 2311
Rozetka.ua (Київ)
583 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Mesko MS 2311
Rozetka.ua (Київ)
570 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Mesko MS 2311 керамічний 32 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
863 грн.
← купити
Стайлер Mesko MS 2311
Rozetka.ua (Київ)
513 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mesko MS 2311, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Mesko MS 2311. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Mesko MS 2311 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія