шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок MGC HP-4-401B за ціною від 4725 грн.
Фото 4

Характеристики та опис MGC HP-4-401B

Країна походження бренду: Китай; Матеріал посуду: алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24; Розміри: Об'єм каструлі (л): 5.3; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 3.2; Об'єм каструлі (л): 3;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 24; Розмір 2 каструлі (см): 24; Розміри: Мін. розмір каструлі (см): 20
Основних предметів4
Усього предметів9
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
3 кришки
кухонне приладдя
Функції та можливості
Товщина дна5 мм
Товщина стінок5 мм
Антипригарне покриття+
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри20 см
24 см
Об'єм3 л
3.2 л
5.3 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуКитай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  11500 грн.

від 4 725  до 10 899 грн.
Набір посуду MGC з антипригарним покриттям 1,9/3/3,2/5,3 л чорний 6 предметів HP-4-401B
MAUDAU (Київ)
8 269 грн.
← купити
Набір посуду MGC 9 предметів Чорний (LGHP-4-401B)
Rozetka.ua (Київ)
10 899 грн.
← купити
Набір посуду, 3 каструлі, з товстодонною алюмінієвою лопаткою та ополоником MGC, чорний. (LG-2358506265)
Rozetka.ua (Київ)
8 519 грн.
← купити
Набір посуду, 3 каструлі, з товстодонною алюмінієвою лопаткою та ополоником MGC, чорний HP-4-401B 4950725
Rozetka.ua (Київ)
10 649 грн.
← купити
Набір посуду для приготування 6 предметів 1.9/3/3.2/5.3 л., сковорода 1,9 л, 24 см, силіконову лопатку, ополоник Чорний MGC
Rozetka.ua (Київ)
9 262 грн.
← купити
Набір посуду MGC HP-4-401B 9 предметів кавовий, коричневий
Rozetka.ua (Київ)
4 725 грн.
← купити
Набір посуду, 3 каструлі, з товстодонною алюмінієвою лопаткою та ополоником MGC, чорний HP-4-401B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду, 3 каструлі, з товстодонною алюмінієвою лопаткою та ополоником MGC, чорний HP-4-401B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду 3 каструлі з товстодонною алюмінієвою лопаткою та ополоником MGC чорний (XIT-HP-4-401B)
Rozetka.ua (Київ)
8 689 грн.
← купити
Китайський набір посуду MGC HP-4-401B 6 предметів (3 каструлі, сотейник, сковорода) з мармуровим антипригарним покриттям, ал
Rozetka.ua (Київ)
10 750 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MGC HP-4-401B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок MGC HP-4-401B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок MGC HP-4-401B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія