шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок MGC HP-4-404B за ціною від 12263 грн.

Характеристики та опис MGC HP-4-404B

Країна походження бренду: Китай; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 28;єм ковша (л): 1.9;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 18;єм каструлі (л): 7.8; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 5.1; Об'єм каструлі (л): 3.1;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів11
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
4 кришки
кухонне приладдя
Функції та можливості
Товщина дна5 мм
Товщина стінок5 мм
Антипригарне покриття+
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Носик для зливу
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
Об'єм3.1 л
5.1 л
7.8 л
Ківш
Розміри18 см
Об'єм1.9 л
Сковорідки
Розміри28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуКитай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  17500 грн.

від 12 263  до 16 820 грн.
Набір посуду MGC з антипригарним покриттям 1,9/2/3/3,2/5,3 л чорний 8 предметів MGC HP-4-404B
MAUDAU (Київ)
12 263 грн.
← купити
Набір посуду MGC 12 предметів Чорний (LGHP-4-404B)
Rozetka.ua (Київ)
13 599 грн.
← купити
Набір посуду, комплект з 4 каструль і сковорідок, MGC, чорний HP-4-404B (LG-2358506266)
Rozetka.ua (Київ)
13 329 грн.
← купити
Набір посуду для приготування 8 предметів силіконова лопатка, ополоник, фартух,1.9/2/3/3.2/5.3 л Чорний MGC HP-4-404B
Rozetka.ua (Київ)
14 492 грн.
← купити
Набір посуду, комплект з 4 каструль і сковорідок, MGC, чорний HP-4-404B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду, комплект з 4 каструль і сковорідок, MGC, чорний HP-4-404B
Rozetka.ua (Київ)
12 939 грн.
← купити
Набір посуду, комплект з 4 каструль і сковорідок, MGC, чорний HP-4-404B
Rozetka.ua (Київ)
16 661 грн.
← купити
Набір посуду комплект з 4 каструль і сковорідок MGC чорний (XIT-HP-4-404B)
Rozetka.ua (Київ)
13 596 грн.
← купити
Набір посуду MGC HP-4-404B 8 предметів (3 каструлі, сотейник, сковорода) мармурове антипригарне покриття, індукція, чорний
Rozetka.ua (Київ)
16 820 грн.
← купити
Набір посуду, комплект з 4 каструль і сковорідок, MGC, чорний HP-4-404B
Rozetka.ua (Київ)
13 203 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MGC HP-4-404B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок MGC HP-4-404B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок MGC HP-4-404B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія