шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок MGC HP-4-406W за ціною від 7299 грн.
Фото 6

Характеристики та опис MGC HP-4-406W

Країна походження бренду: Китай; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 28;єм ковша (л): 1.6;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 7; Макс. об'єм каструлі (л): 5.3;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 28; Розміри: Мін. розмір каструлі (см): 24
Основних предметів4
Усього предметів10
Комплектація1 ківш
2 каструлі
1 сковорідка
3 кришки
кухонне приладдя
Функції та можливості
Антипригарне покриття+
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри24 см
28 см
Об'єм5.3 л
7 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.6 л
Сковорідки
Розміри28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуКитай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 299  до 13 623 грн.
MGC Набір каструль MGC HP-4-406W
MTA.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Набір посуду MGC 10 предметів Білий (LGHP-4-406W)
Rozetka.ua (Київ)
12 249 грн.
← купити
Набір посуду алюміній з товстим дном MGC з лопаткою, ополоником і щіткою білий HP-4-406W (LG-2358506269)
Rozetka.ua (Київ)
10 479 грн.
← купити
Набір каструль алюмінієвих 7 штук Білий MGC HP-4-406W
Rozetka.ua (Київ)
13 623 грн.
← купити
Набір посуду алюміній з товстим дном MGC з лопаткою, ополоником і щіткою білий HP-4-406W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду алюміній з товстим дном MGC з лопаткою, ополоником і щіткою білий HP-4-406W
Rozetka.ua (Київ)
13 099 грн.
← купити
Набір посуду алюміній з товстим дном MGC з лопаткою ополоником і щіткою білий (XIT-HP-4-406W)
Rozetka.ua (Київ)
10 689 грн.
← купити
Набір посуду MGC 7 предметів з керамічним покриттям, товсте дно, індукція, білий (HP-4-406W)
Rozetka.ua (Київ)
13 620 грн.
← купити
Набір посуду алюміній з товстим дном MGC з лопаткою, ополоником і щіткою білий HP-4-406W
Rozetka.ua (Київ)
10 859 грн.
← купити
Набір посуду алюміній з товстим дном MGC з лопаткою, ополоником і щіткою білий HP-4-406W SRLD6959
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MGC HP-4-406W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок MGC HP-4-406W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок MGC HP-4-406W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія