шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок MGC HP-4-409 за ціною від 4572 грн.
Фото 8

Характеристики та опис MGC HP-4-409

Країна походження бренду: Китай; Матеріал посуду: алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 28; Розміри: Об'єм каструлі (л): 9; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 7; Об'єм 2 каструлі (л): 5; Об'єм каструлі (л): 2.5;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 32; Розмір 3 каструлі (см): 28
Основних предметів5
Усього предметів18
Комплектація4 каструлі
1 сковорідка
5 кришок
накладки на рукоятки
Функції та можливості
Антипригарне покриття+
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри20 см
24 см
28 см
32 см
Об'єм2.5 л
5 л
7 л
9 л
Сковорідки
Розміри28 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуКитай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 572  до 14 950 грн.
Набір із 3 алюмінієвих сковорідок з товстим дном та антипригарним покриттям MGC посуду.
Q-techno.com.ua (Київ)
4 572 грн.
← купити
Набір посуду MGC 10 предметів Чорний (LGHP-4-409)
Rozetka.ua (Київ)
13 599 грн.
← купити
Набір посуду з 5 предметів, алюміній, товсте дно MGC HP-4-409 (LG-2358506254)
Rozetka.ua (Київ)
11 839 грн.
← купити
Набір посуду для приготування 5 предметів 2.5/5/7/9 л Чорний MGC HP-4-409
Rozetka.ua (Київ)
12 879 грн.
← купити
Набір посуду з 5 предметів, алюміній, товсте дно MGC HP-4-409
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду з 5 предметів, алюміній, товсте дно MGC HP-4-409
Rozetka.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Набір посуду з 5 предметів, алюміній, товсте дно MGC HP-4-409
Rozetka.ua (Київ)
14 799 грн.
← купити
Набір посуду з 5 предметів алюміній товсте дно MGC (XIT-HP-4-409)
Rozetka.ua (Київ)
12 076 грн.
← купити
Набір посуду MGC HP-4-409, 5 предметів (4 каструлі + сковорода), алюміній, керамічне антипригарне покриття, індукція, чорний
Rozetka.ua (Київ)
14 950 грн.
← купити
Набір посуду з 5 предметів, алюміній, товсте дно MGC HP-4-409
Rozetka.ua (Київ)
11 711 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MGC HP-4-409, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок MGC HP-4-409. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок MGC HP-4-409 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія