шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок MGC HP-4-412BL за ціною від 13185 грн.
Фото 7

Характеристики та опис MGC HP-4-412BL

Країна походження бренду: Китай; Матеріал посуду: литий алюміній; Розміри (см): 24; Розміри (см): 28; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 28;єм ковша (л): 1.5;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 4;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір каструлі (см): 24
Основних предметів5
Усього предметів13
Комплектація1 ківш
1 каструля
1 сковорідка
сотейник
жарівня
4 кришки
кухонні прилади, вставка для пароварки
Функції та можливості
Товщина дна5 мм
Товщина стінок5 мм
Антипригарне покриття+
Сумісність з індукцією
Носик для зливу
Каструлі
Розміри24 см
Об'єм4 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.5 л
Сковорідки
Розміри28 см
Сотейник
Розміри сотейника28 см
Жарівня
Розміри жаровні24 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуКитай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  19000 грн.

від 13 185  до 18 040 грн.
Набір посуду MGC 12 предметів Синіх (LGHP-4-412BL)
Rozetka.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Набір посуду MGC 2 каструлі, 2 сковороди, сотейник, пароварка, ополоник, лопатка, фартух HP-4-412BL (LG-2358506279)
Rozetka.ua (Київ)
13 879 грн.
← купити
Набір посуду MGC 2 каструлі, 2 сковороди, сотейник, пароварка, половник, лопатка, фартух HP-4-412BL 4950739
Rozetka.ua (Київ)
17 349 грн.
← купити
Набір посуду для приготування 9 предметів 1.5/2.5/4 л Синій MGC HP-4-412BL
Rozetka.ua (Київ)
15 545 грн.
← купити
Набір посуду MGC 2 каструлі, 2 сковороди, сотейник, пароварка, ополоник, лопатка, фартух HP-4-412BL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду MGC 2 каструлі, 2 сковороди, сотейник, пароварка, ополоник, лопатка, фартух HP-4-412BL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду MGC 2 каструлі 2 сковороди сотейник пароварка ополоник лопатка фартух (XIT-HP-4-412BL)
Rozetka.ua (Київ)
14 157 грн.
← купити
Набір посуду MGC 2 каструлі, 2 сковороди, сотейник, пароварка, ополоник, лопатка, фартух HP-4-412BL
Rozetka.ua (Київ)
18 040 грн.
← купити
Набір посуду MGC 2 каструлі, 2 сковороди, сотейник, пароварка, ополоник, лопатка, фартух HP-4-412BL
Rozetka.ua (Київ)
14 221 грн.
← купити
Набір посуду MGC 2 каструлі, 2 сковороди, сотейник, пароварка, ополоник, лопатка, фартух HP-4-412BL SRLD9221
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MGC HP-4-412BL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок MGC HP-4-412BL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок MGC HP-4-412BL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія