шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Micro Mini Deluxe Foldable LED за ціною від 4059 грн.
Відео 1Фото 44

Характеристики та опис Micro Mini Deluxe Foldable LED

Вага (кг): 2.1; Розміри (складений) (см): 55х25х21; Розміри (см): 55x25x53; Декххх (см): 30x11; підсвітка колес / деки; регулювання висоти керма; складаний; Заднє гальмо: ножне; Колеса: поліуретанові; Матеріал деки: пластик; Тип керма: класичний; К-ть коліс: 3-колісний; Вік, від (років): 2; Макс. навантаження (кг): 50
Колір
Типкікборд
Максимальне навантаження50 кг
Вікова група, від2 років
Конструкція
К-ть коліс3-колісний
Тип кермакласичний
Матеріал декипластик
Діаметр переднього колеса12 см
Діаметр заднього колеса8 см
Колесаполіуретанові
ВальницяABEC 9
Заднє гальмоножне
Функції та можливості
Функції та можливостіскладаний
регулювання висоти керма
підсвітка колес / деки
Інше
Максимальна висота67 см
Розмір деки30x11 см
Розміри55x25x53 см
Розміри (складений)55х25х21 см
Вага2.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4200 грн.    до  5500 грн.

від 4 059  до 7 940 грн.
Самокат MICRO серії "Mini Deluxe Foldable Orion Glow LED" – РОЖЕВИЙ (складаний, до 50 кг (kg), триколісний) (MMD373) Акція!
АЛЛО (Київ)
4 995 грн.
← купити
Самокат Micro складаний серії Mini Deluxe Foldable LED – Синій (MMD196) MMD196
Moyo.ua (Київ)
4 595 грн.
← купити
Micro MMD374
Mallprix.com (Київ)
4 362 грн.
← купити
Самокат MICRO серії Mini Deluxe Foldable LED Blue (MMD196) MMD196
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Самокат Micro Mini Deluxe складний серії Foldable Orion Glow LED" Синій" (MMD374)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 329 грн.
← купити
​Самокат Micro Mini Deluxe Foldable складний аква (MMD155) MMD155
Будинок Іграшок (Київ)
4 495 грн.
← купити
Самокат Micro Mini Deluxe Foldable LED" складний Рожевий" (MMD197)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 230 грн.
← купити
Самокат MICRO серії "Mini Deluxe Foldable LED" – РОЖЕВИЙ (складаний, до 50 кг (kg), триколісний, світло) MMD197
Batutprom.com.ua (Луцьк)
4 549 грн.
← купити
Самокат Micro Mini Deluxe складний серії Foldable Orion Glow LED" Синій" (MMD374) MMD374
Brain.com.ua (Київ)
4 328 грн.
← купити
Самокат Micro Mini Deluxe Foldable LED" складний Рожевий" (MMD197) MMD197
Itbox.ua (Київ)
4 179 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Micro Mini Deluxe Foldable LED, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Micro Mini Deluxe Foldable LED. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Micro Mini Deluxe Foldable LED у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія