шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Globber Elite Lights за ціною від 3181 грн.
Відео 1Фото 72

Характеристики та опис Globber Elite Lights

Вага (кг): 2.54; Декххх (см): 54.5х12.5; підсвітка колес / деки; регулювання висоти керма; складаний; Заднє гальмо: ножне; Колеса: поліуретанові; Матеріал деки: пластик; Матеріал керма: алюміній; Тип керма: класичний; К-ть коліс: 3-колісний; Рекомендований зріст (см): 95 – 130; Вік, від (років): 3; Макс. навантаження (кг): 50
Колір
Типкікборд
Максимальне навантаження50 кг
Вікова група, від3 років
Рекомендований зріст95 – 130 см
Конструкція
К-ть коліс3-колісний
Тип кермакласичний
Матеріал кермаалюміній
Матеріал декипластик
Діаметр переднього колеса12.1 см
Діаметр заднього колеса8 см
Колесаполіуретанові
ВальницяABEC 9
Заднє гальмоножне
Функції та можливості
Функції та можливостіскладаний
регулювання висоти керма / 4 положення /
підсвітка колес / деки
Інше
Максимальна висота82.5 см
Розмір деки54.5х12.5 см
Вага2.54 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 181  до 4 729 грн.
Самокат GLOBBER серії ELITE LIGHTS, пастельно-рожевий, колеса з підсвіткою, 50кг, 3+ (439-710-3) Акція!
АЛЛО (Київ)
3 669 грн.
← купити
Самокат Globber Elite Lights пастельно-рожевий (439-710-3)
Stls.store (Київ)
4 600 грн.
← купити
Globber 439-710-3
Mallprix.com (Київ)
3 299 грн.
← купити
Самокат GLOBBER ELITE LIGHTS пастельно-рожевий (439-710-3) 439-710-3
FOXTROT.UA (Київ)
3 314 грн.
← купити
Самокат Globber Elite Lights колеса з підсвіткою 50 кг пастельно-рожевий (439-710-3)
MAUDAU (Київ)
← купити
Самокат Globber Elite lights glow рожевий (839-110) 839-110
Будинок Іграшок (Київ)
4 729 грн.
← купити
Самокат Globber серії Elite Lights пастельно-рожевий Колеса з підсвічуванням (439-710-3) 439-710-3
Brain.com.ua (Київ)
3 238 грн.
← купити
Самокат Globber серії Elite Lights пастельно-рожевий Колеса з підсвічуванням (439-710-3) 439-710-3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Globber ELITE LIGHTS фиолетово-розовый (439-603-3) ELITELIGHTSфиолетово-розовый(439-603-3)
COMFY.ua (Київ)
3 679 грн.
← купити
Самокат Globber серії Elite Lights пастельно-рожевий Колеса з підсвічуванням (439-710-3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Globber Elite Lights, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Globber Elite Lights. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Globber Elite Lights у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія