шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити самокат Globber Flow Element Lights за ціною від 5011 грн.
Фото 27

Характеристики та опис Globber Flow Element Lights

Вага (кг): 3.25; Декххх (см): 54х11.2; підсвітка колес / деки; підставка; регулювання висоти керма; складаний; Заднє гальмо: ножне; Колеса: поліуретанові; Хомут: 2 болти; Матеріал деки: алюміній; Матеріал керма: алюміній; Тип керма: вигнутий (велосипедний); К-ть коліс: 2-колісний; Рекомендований зріст (см): 105 – 200
Колір
Типсамокат
Максимальне навантаження100 кг
Вікова група, від5 років
Рекомендований зріст105 – 200 см
Конструкція
К-ть коліс2-колісний
Тип кермавигнутий (велосипедний)
Матеріал кермаалюміній
Матеріал декиалюміній
Хомут2 болти
Діаметр переднього колеса12.5 см
Діаметр заднього колеса12.5 см
Колесаполіуретанові
ВальницяABEC 7
Заднє гальмоножне
Функції та можливості
Функції та можливостіскладаний
регулювання висоти керма / 80, 85, 90 або 95 см /
підставка
підсвітка колес / деки
Інше
Максимальна висота95 см
Розмір деки54х11.2 см
Вага3.25 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 011  до 6 749 грн.
Самокат GLOBBER серії FLOW ELEMENT LIGHTS, чорний (721-120)
АЛЛО (Київ)
5 619 грн.
← купити
Самокат Globber Flow Element Lights Coral Pink (рожевий)
Stls.store (Київ)
5 990 грн.
← купити
Globber 721-177
Mallprix.com (Київ)
5 251 грн.
← купити
Самокат Globber Flow element lights, колеса з підсвічуванням, чорний (721-120)
MAUDAU (Київ)
← купити
Самокат Globber Flow Element Lights Pink (721-177) 721-177
FOXTROT.UA (Київ)
5 399 грн.
← купити
Globber Самокат GLOBBER FLOW ELEMENT LIGHTS, рожевий, колеса з підсвічуванням, 5+ 721-177
Lisoped.ua (Київ)
← купити
Самокат Globber Flow element lights нефритовий (721-307) 721-307
Будинок Іграшок (Київ)
5 989 грн.
← купити
Globber FLOW ELEMENT LIGHTS (721-177) FLOWELEMENTLIGHTS(721-177)
COMFY.ua (Київ)
5 279 грн.
← купити
Самокат Globber Flow Element Lights рожевий (721-177)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 360 грн.
← купити
Самокат Globber Flow Element Lights рожевий (721-177) 721-177
Brain.com.ua (Київ)
5 011 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Globber Flow Element Lights, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: самокат Globber Flow Element Lights. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на самокат Globber Flow Element Lights у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія