шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни70Опис Відгуки27Обговорення6+145Корисне
Купити комп'ютерні колонки Microlab Solo 3 mk3 за ціною від 3179 грн.
Фото 2

Характеристики та опис Microlab Solo 3 mk3

Класична акустика формату 2.0, яка потрапила в преміум-категорію виключно завдяки можливостям звучання — додаткових функцій (крім майже обов'язкового магнітного екранування) не має взагалі. Її сумарна потужність становить 70 Вт, а частотний діапазон в 45-22000 Гц розділений на 3 смуги з можливістю окремого регулювання НЧ і ВЧ. Випускається тільки в коричневому кольорі.
Рейтинг моделі: 4 з 5 (27 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Кількість колоноккомплект 2.0
Кількість смуг3
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум60 дБ
Частотний діапазон45 – 22000 Гц
Сумарна потужність70 Вт
Фронт35 Вт/канал
Фазоінвертор
Функції та можливості
Функціїрегулювання ВЧ
регулювання НЧ
ПідключенняRCA
Інше
Регулятор гучностіззаду
Матеріал колонокMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)210x550x245 мм
Вага19.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  4400 грн.

0
13
Для тех кто любит колупаться)
4 червня 2010, 07:22 #
Переваги:Дизайн,выглядят достойно,без порнографии наподобие свенов с пластиком и какими то блестяшками...2 линейных входа,тоесть можно подключить в одни колонки одновременно кучу всего...
качество воспроизведения инструментальной музыки,подключали обходя встроенный усилитель...по сравнению с компьютером - небо и земля (подключали через СД проигрыватель пионер и идеентичный усилок)

Недоліки:незащищен высокочастотник...
самое ужасное - колонки 3х полосные...а все динамики сидят в одной коробке...от того и резонансы и "бубнёж"...решается это дело установкой перегородки между нижним и средним динамиком(герметичной),прокладки рёбер жесткости по стенкам,обклейка шумопоглотителем изнутри...

Коментар:Повезло,2 года назад купил под зарплату за 2 тысячи рублей)
начальник купил,подключил к ноутбуку(интересно чего он ждал?) послушал,качество не устроило,а я сскорее предложил скупить за полцены) купил,потом как то заглянул он ко мне в гости послушал что они выдают под пионером 96 года выпуска ,челюсть отвисла)

Автор:Влад  пользуюсь Microlab Solo 3 mk3 більше року

Модель удачная!
17 вересня 2010, 01:05 #
Переваги:Очень удачная модель ! Безсмысленно покупать что то дороже потому что эта модель по качеству вставит даже более модных производителей! а если не пожалеете лишних 150 $ и постаите автомобильный двух диновий усилок будете довольны вдвойне! Лучше звучит только мой кинотеатр Yamaha!! но разница в цене 355$ так что думайте что покупать! да и кстати динамики с шелковой диафрагмой большая редкость а уж тем более в дополнеии с кевларовым диффузором!

Недоліки:Нужно обезшумлевать польностью проклеивать внутри всю площадь

Коментар:а первым делом преобретите провода с хорошим экраном родные очень херовые!

Автор:AMFIDAMANT  пользуюсь Microlab Solo 3 mk3 більше року

чудова модель, дуже сподобалося
8 червня 2011, 13:49 #
Переваги:Очень удачная модель. Работают хорошо, без поломок. в общем надежная вещ, сделаны на совесть. А звук хороший, чистый. Но если вы любите громко слушать музыку, то не советую их использовать вместе с сабом jamo s40 т.к колонки саб просто глушат, его не слышно. А так всем советую берите, не пожалеете!

Недоліки:Страшно за ВЧ - он не защищен.

Коментар:Покупайте, пользуйтесь. И советую не снимать лицевую защитную панель. Без нее они хоть и выглядят (на мой взгляд) мощнее, и лучше, но мне ребенок один раз потрогал рукой испачканной шоколадом НЧ динамик. Не оттирается...

Автор:Роман  пользуюсь Microlab Solo 3 mk3 більше року

Показано 3 з 27 відгуків
ще 10 відгуків
від 3 179  до 5 605 грн.
Мультимедійна акустика Microlab SOLO-3
Openshop.ua (Київ)
3 646 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO-3
Цифра (Київ)
3 658 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO-3
Stls.store (Київ)
3 721 грн.
← купити
Microlab SOLO-3BR
Mallprix.com (Київ)
3 385 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB SOLO 3 2.0, 40W, mini-jack Brown (SOLO-3BR) SOLO-3BR
Moyo.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab Solo-3
Tomdom.in.ua (Львів)
5 200 грн.
← купити
Колонки MICROLAB SOLO 3 40Вт Black (SOLO3V2) SOLO3V2
FOXTROT.UA (Київ)
3 999 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
3 282 грн.
← купити
Акустична система microlab solo 3 2.0, 40w, mini-jack/bluetooth, коричневий solo-3br
Tviy-Dim.com (Київ)
3 530 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO-3 Brown (SOLO-3BR) SOLO-3 Brown (SOLO-3BR)
Denika.ua (Харків)
3 376 грн.
← купити
Microlab SOLO3V2
Tehnomart.com (Київ)
3 311 грн.
← купити
Microlab SOLO3V2
COMFY.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR) (SOLO-3BR)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Акустична система Microlab 2.0 Solo 3 40W (SOLO-3BR) Brown SOLO-3BR
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система MICROLAB SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/bluetooth, чорний SOLO-3BK
Comtrading.ua (Київ)
3 394 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3, 40Вт Brown
Soho.com.ua (Київ)
3 179 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab SOLO-3 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 340 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR) SOLO-3BR
icom.net.ua (Київ)
← купити
Акустична система MICROLAB SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/, коричневий
Mobicase.net (Київ)
3 369 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 500 грн.
← купити
Microlab SOLO-3BR — Акустична система SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/bluetooth, коричневий
Comtrade.ua (Київ)
3 633 грн.
← купити
Акустична система Microlab Solo 3 V2 Black (SOLO3V2) SOLO3V2
ШО (Київ)
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR) SOLO-3BR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR) SOLO-3BR
Itbox.ua (Київ)
← купити
Колонки Microlab Solo 3 V2 Brown (SOLO3V2) SOLO3V2
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab SOLO-3
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 470 грн.
← купити
Акустична система 2.0 Microlab SOLO 3, 40Вт, темно-коричнева
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
3 440 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.0 SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
MAUDAU (Київ)
3 668 грн.
← купити
Microlab Акустична система Microlab SOLO 3, 40Вт Brown
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Microlab 2.0 SOLO 3 40Вт black (SOLO3V2) solo3v2
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система 2.0 Microlab SOLO 3, 40Вт, темно-коричнева 895159
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 352 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.0 SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR) SOLO-3BR
Compx.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3, 40 Вт Темно-коричнева
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультимедійна акустика Microlab Solo-3
Zaua.store (Львів)
5 194 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab Solo-3
Zaua.store (Львів)
3 380 грн.
← купити
Microlab 2.0 40w mini-jack (SOLO-3BR) 2.040wmini-jack(SOLO-3BR)
COMFY.ua (Київ)
3 809 грн.
← купити
Акустична система Microlab Solo 3 V2 (SOLO3V2) Brown SOLO3V2
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Акустична система MICROLAB SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/bluetooth, коричневий SOLO-3BR
Comtrading.ua (Київ)
3 488 грн.
← купити
Акустична система 2.0 Microlab SOLO 3, 40Вт, чорна SOLO3V2
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Акустична система Microlab Solo 3 V2 Brown (SOLO3V2) Solo 3 V2 Brown (SOLO3V2)
Denika.ua (Харків)
← купити
Акустична система 2.0 Microlab SOLO 3, 40Вт, темно-коричнева (SOLO3V2) SOLO3V2
icom.net.ua (Київ)
3 287 грн.
← купити
MICROLAB SOLO-3BR
Tehnomart.com (Київ)
3 921 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab Solo-3
Timesport.com.ua (Львів)
3 377 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
MAUDAU (Київ)
3 799 грн.
← купити
Акустична система 2.0 Microlab SOLO 3, 40Вт, чорна
MAUDAU (Київ)
3 554 грн.
← купити
Акустична система 2.0 Microlab SOLO 3, 40Вт, темно-коричнева (SOLO3V2)
MAUDAU (Київ)
4 181 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
MAUDAU (Київ)
3 822 грн.
← купити
Microlab Акустична система SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/bluetooth, коричневий E-SOLO-3BR
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Акустична система SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/, коричневий Microlab (2000003219209)
Rozetka.ua (Київ)
4 747 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab SOLO 3, 2.0 каналу, потужність 40 Вт, дротове підключення, інтерфейси RCA, ко (LKMTR881018)
Rozetka.ua (Київ)
5 605 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB SOLO 3
Rozetka.ua (Київ)
3 912 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3
Rozetka.ua (Київ)
4 213 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40Вт дерев'яний корпус Темно-Коричнева (SOLO3V2)
Rozetka.ua (Київ)
5 097 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
Rozetka.ua (Київ)
4 397 грн.
← купити
Комп'ютерні колонки Microlab SOLO 3 2.0 40Вт RCA Dark Brown (SOLO3V2)
Rozetka.ua (Київ)
4 130 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR) (340573)
Rozetka.ua (Київ)
4 620 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
Rozetka.ua (Київ)
4 537 грн.
← купити
Акустична система microlab solo 3 2.0, 40w, mini-jack/bluetooth, коричневий solo-3br
Rozetka.ua (Київ)
4 374 грн.
← купити
Комп’ютерна акустична система 40 Вт Microlab SOLO 3 коричнева
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/, коричневий
Rozetka.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Акустична система Microlab 2.0 SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
Rozetka.ua (Київ)
4 060 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Microlab SOLO-3
Rozetka.ua (Київ)
4 139 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR) Microlab SOLO-3BR 921421
Rozetka.ua (Київ)
3 860 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/bluetooth, коричневий
Rozetka.ua (Київ)
4 909 грн.
← купити
Акустична система 2.0 Microlab SOLO 3, 40Вт, темно-коричнева
Rozetka.ua (Київ)
4 292 грн.
← купити
Акустична система MICROLAB SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/, коричневий
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
Rozetka.ua (Київ)
4 196 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40Вт дерев'яний корпус Темно-Коричнева (SOLO3V2)
Rozetka.ua (Київ)
4 708 грн.
← купити
Microlab Multimedia speaker SOLO 3 2.0, 40w, mini-jack/bluetooth, brown
Rozetka.ua (Київ)
4 839 грн.
← купити
Акустична система Microlab SOLO 3 40W Brown (SOLO-3BR)
Rozetka.ua (Київ)
4 416 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Microlab Solo 3 mk3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки Microlab Solo 3 mk3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки Microlab Solo 3 mk3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія