шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити намет Mil-Tec Iglu Super за ціною від 2449 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Mil-Tec Iglu Super

Розмір в чохлі (см): 61x15x15; Зовнішні розміри (см): 205x145x100; Додатково: москітна сітка; Водонепроникність дна (мм вод. ст): 5000; Матеріал дна: поліетилен; Водонепроникність тенту (мм вод. ст): 1500; Підсилення матеріалу (просочення): PU (поліуретанова); Матеріал тенту: поліестер; Входів у спальню (шт): 1
Колір
Призначення
трекінговий
Кількість місць
2
Сезонність
літо
Вага
1.9 кг
Форма корпуса
напівсфера
Матеріал тенту
поліестер
Матеріал дна
поліетилен
Зовнішні розміри
205x145x100 см
Розмір у чохлі
61x15x15 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 449  до 3 620 грн.
Двомісна палатка Mil-Tec Iglu Super olive (14208001)
Finland-market.com.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Двомісний намет Mil-Tec Iglu Super 14208020
Rozetka.ua (Київ)
2 939 грн.
← купити
Двомісний намет Mil-Tec Iglu Super 14208001
Rozetka.ua (Київ)
3 044 грн.
← купити
Намет двомісний водонепроникний Mil-Tec Iglu Olive 14208001
Rozetka.ua (Київ)
2 465 грн.
← купити
Намет двомісний легкий Mil-Tec IGLU SUPER Woodland 14208020
Rozetka.ua (Київ)
2 565 грн.
← купити
Намет Mil-Tec iglu Super Двомісний 14208020
Rozetka.ua (Київ)
3 620 грн.
← купити
Намет двомісний Mil-Tec IGLU SUPER, Olive
Rozetka.ua (Київ)
3 540 грн.
← купити
Намет двомісний Mil-Tec IGLU SUPER, Olive
Rozetka.ua (Київ)
3 546 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mil-Tec Iglu Super, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: намет Mil-Tec Iglu Super. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на намет Mil-Tec Iglu Super у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія