шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити намет Mil-Tec Iglu Standard за ціною від 1975 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Mil-Tec Iglu Standard

Розмір в чохлі (см): 61x11x11; Зовнішні розміри (см): 205x145x100; Додатково: москітна сітка; Матеріал дна: поліетилен; Водонепроникність тенту (мм вод. ст): 2000; Підсилення матеріалу (просочення): PU (поліуретанова); Матеріал тенту: поліестер; Форма корпуса: напівсфера; Вага (кг): 1.6; Сезонність: літо
Колір
Призначення
трекінговий
Кількість місць
2
Сезонність
літо
Вага
1.6 кг
Форма корпуса
напівсфера
Матеріал тенту
поліестер
Матеріал дна
поліетилен
Зовнішні розміри
205x145x100 см
Розмір у чохлі
61x11x11 см
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3300 грн.

від 1 975  до 3 618 грн.
Намет на 3 особи Mil-Tec Iglu Standard 210х210х130см 14215020
Rozetka.ua (Київ)
3 254 грн.
← купити
Намет на 3 особи Mil-Tec Iglu Standard 210х210х130см 14215021
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Двомісний намет Mil-Tec IGLU STANDARD'' Woodland 14207020
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Двомісний намет Mil-Tec IGLU STANDARD'' Flecktarn 14207021
Rozetka.ua (Київ)
2 834 грн.
← купити
Намет на 3 особи Mil-Tec Iglu Standard 210х210х130см 14215001
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Намет двомісний водонепроникний Mil-Tec IGLU STANDARD Woodland 14207020
Rozetka.ua (Київ)
2 055 грн.
← купити
Намет двомісний водонепроникний Mil-Tec Iglu Standard - Flecktarn (14207021)
Rozetka.ua (Київ)
2 119 грн.
← купити
Намет двомісний Mil-Tec Iglu Standard Оливкова 14207001
Rozetka.ua (Київ)
1 975 грн.
← купити
Туристичний Намет двомісний з чохлом до 5000 мм Mil-Tec Igloo 14207020 Woodland
Rozetka.ua (Київ)
2 700 грн.
← купити
Намет 3-місний IGLU Standart Olive, MIL-TEC 14215001
Rozetka.ua (Київ)
2 703 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mil-Tec Iglu Standard, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: намет Mil-Tec Iglu Standard. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на намет Mil-Tec Iglu Standard у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія