шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити дитячий велосипед Milly Mally Velo за ціною від 1749 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Milly Mally Velo

Комплектація: Вага: 1.5; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 7; Матеріал рами: пластик; Максимальне навантаження (кг): 20; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
20 кг
Матеріал рами
пластик
Діаметр коліс
7 "
Колеса
гумові
Литі диски
Вага
1.5 кг
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 749  до 2 752 грн.
Біговел Milly Mally Velo Pink
Redprice.sale (Львів)
2 068 грн.
← купити
Велобіг Milly Mally Velo Pink 5481, 5901761128956
Rozetka.ua (Київ)
1 770 грн.
← купити
Біговел Milly Mally Velo Pink
Saren.com.ua (Львів)
2 075 грн.
← купити
Велобіг Milly Mally Velo Mint 5480, 5901761128949
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велобіг Milly Mally Velo Brown 5479, 5901761128932
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел Milly Mally Velo, рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Біговел Milly Mally Velo Pink
Rozetka.ua (Київ)
2 752 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Milly Mally Velo, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Milly Mally Velo. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Milly Mally Velo у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія