шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi MBB 1008 за ціною від 1713 грн.
Фото 36

Характеристики та опис Profi MBB 1008

Комплектація: Габарити: 72х51х50; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 9; Матеріал рами: сталь; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел / трансформер /
Вікова група
від 2 до 4 років
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
9 " / задніх - 7.5" /
Колеса
гумові / EVA /
Литі диски
Габарити
72х51х50 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 713  до 1 875 грн.
Дитячий Велобіг Profi (MBB 1008 white pink) Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 875 грн.
← купити
Велосипед-біговел дитячий PROFI KIDS MBB 1008 white pink 3в1, 3 колеса EVA,.сталева рама
Rozetka.ua (Київ)
1 722 грн.
← купити
Велосипед-біговел дитячий PROFI KIDS MBB 1008 white 4 в 1 трансформер, колеса EVA, сталева рама, Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 713 грн.
← купити
Велосипед-біговел дитячий PROFI KIDS MBB 1008 pink 4 в 1 трансформер, колеса EVA, сталева рама, Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед-біговел дитячий PROFI KIDS Ju-MBB 1008 white 4 в 1 трансформер, колеса EVA, сталева рама, Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 733 грн.
← купити
Велосипед-біговел дитячий PROFI KIDS Ju-MBB 1008 pink 4 в 1 трансформер, колеса EVA, сталева рама, Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi MBB 1008, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi MBB 1008. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi MBB 1008 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія