шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi MBB 1013 за ціною від 1453 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Profi MBB 1013

Комплектація: Вага: 2; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 6; Матеріал рами: сталь; Максимальне навантаження (кг): 25; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: біговел
Колір
Тип
біговел
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
25 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
6 "
Колеса
гумові
Литі диски
Вага
2 кг
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 453  до 1 979 грн.
Біговел дитячий Prof1 блакитний (MBB 1013-1)
Stls.store (Київ)
1 471 грн.
← купити
Дитячий Велобіг Profi (KMMBB1013-2) Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Біговел дитячий Prof1 рожевий (MBB 1013-2)
Stls.store (Київ)
← купити
Біговел дитячий Prof1 зелений (MBB 1013-3)
Stls.store (Київ)
← купити
Біговел дитячий Profi MBB-1013-1 6 дюймів блакитний
Rozetka.ua (Київ)
1 979 грн.
← купити
Біговел дитячий Profi MBB-1013-3 6 дюймів зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий триколісний біговел (велобіг) з піно колесами EVA 6 PROFI KIDS MBB 1013-2
Rozetka.ua (Київ)
1 600 грн.
← купити
Дитячий триколісний біговел (велобіг) з піно колесами EVA 6 PROFI KIDS MBB 1013-3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Біговел (велобіг) дитячий триколісний PROFI KIDS MBB 1013-4D з піно колесами EVA 6" та складаною конструкцією, Чорно-білий
Rozetka.ua (Київ)
1 897 грн.
← купити
Біговел дитячий PROFI KIDS, 3 колеса EVA зелений, MBB1013-3
Rozetka.ua (Київ)
1 855 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi MBB 1013, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi MBB 1013. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi MBB 1013 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія