шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Швейна машина / оверлок Minerva Experience 1000

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити швейна машина / оверлок Minerva Experience 1000 за ціною від 9882 грн.

Характеристики та опис Minerva Experience 1000

для обметування петлі; для атласної строчки; Лапки: для вшивання блискавки; регулювання тиску лапки; позиціонування голки (верх/низ); нитковтягувач; рукавна платформа; Кількість петель: 10; Кількість строчок: 90; Формування петлі: автоматично; Човник: горизонтальний ротаційний;ютеризована; Тип швейної машинки: комп'
Тип швейної машинки
комп'ютеризована
Човник
горизонтальний ротаційний
Формування петлі
автоматично
Кількість строчок
90 шт
Кількість петель
10 шт
Функції
реверс
рукавна платформа
нитковтягувач
шиття подвійною голкою
Лапки
для вшивання блискавки
для атласної строчки
для потайної строчки
для пришивання гудзиків
для обметування петлі
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 882  до 13 991 грн.
Швейна машина MINERVA EXPERIENCE1000
Moyo.ua (Київ)
10 599 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000
Цифра (Київ)
10 257 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000
Stls.store (Київ)
10 361 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000
АЛЛО (Київ)
← купити
Minerva Experience1000
Mallprix.com (Київ)
10 465 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000 (Experience1000) Experience1000
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000 (Experience1000) Experience1000
Itbox.ua (Київ)
← купити
Швейна машина minerva experience 1000, комп'ютерна, 36Вт, 100 шв.оп., петля автомат, білий experience1000
Tviy-Dim.com (Київ)
10 494 грн.
← купити
Minerva Experience 1000
Tehnomart.com (Київ)
10 488 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000
Denika.ua (Харків)
10 303 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000 (Experience1000)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
9 882 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000 (Experience1000)
Q-techno.com.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
13 273 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000 DSZYEXP1000
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
12 892 грн.
← купити
Швейна машина MINERVA Experience 1000
ТЕХНОточка (Київ)
10 399 грн.
← купити
Швейна машина MINERVA EXPERIENCE 100, комп`ютерна, 36Вт, 100 шв.оп., петля автомат, білий EXPERIENCE1000
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000 (Experience1000) EXPERIENCE1000
icom.net.ua (Київ)
9 890 грн.
← купити
Minerva Experience 1000 White (EXPERIENCE1000) experience1000
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000
Rozetka.ua (Київ)
10 612 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000 (Experience1000)
Rozetka.ua (Київ)
11 109 грн.
← купити
Швейна машина Minerva Experience 1000 (Experience1000) Minerva Experience1000 967252
Rozetka.ua (Київ)
13 991 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Minerva Experience 1000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: швейна машина / оверлок Minerva Experience 1000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на швейна машина / оверлок Minerva Experience 1000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія