шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 78Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач MIXXUS Flat Wet 09 (EWH-09080 Flat Wet) за ціною від 8238 грн.

Серия MIXXUS Flat Wet 09

Модифікації MIXXUS Flat Wet 09 3
Где купить? [EWH-09080 Flat Wet]
Характеристики [EWH-09080 Flat Wet]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від ввімкнення без води
захист від завеликого тиску
Інше
Управлінняелектронне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)111.3x54.2x31.4 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8750 грн.    до  11500 грн.
Rens FD20/F10
FD80-20/F10
від 7 978 грн.
MIXXUS Flat Wet 03
EWH-03080 Flat Wet
від 8 548 грн.
Grunhelm WH FDD
WH-80 FDD
від 9 000 грн.
Rens FE20/F10
FE80-20/F10
від 7 110 грн.
Banzai DT V20F
DT80V20F
від 7 760 грн.
Thermex IF
IF-80 V
від 9 888 грн.
QUARTZ Levada V
Levada 80 V
від 7 810 грн.
Fudo Galaxy
FDG-80L
від 9 598 грн.
Thermex Ceramik
Ceramik 80 V
від 9 288 грн.
Vestel TR D20
TR80D20
від 9 468 грн.
MIXXUS Cube Wet V
EWH-13080 Cube Wet V
від 7 408 грн.
Rens CD20
CD80-20B
від 8 538 грн.
Thermex Aris
Aris 80
від 9 308 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-80-D
від 9 670 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 80V
від 9 790 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB80M ET+DT
від 8 728 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V80DF
від 9 015 грн.
WHP Flat F
Flat F 80
від 8 498 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04080 Flat Dry
від 9 100 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF80E-2 ET+DT
від 9 097 грн.
MIXXUS Flat Dry 10
EWH-10080 Flat Dry
від 8 776 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 80L DRY
від 9 246 грн.
Ocean Flat RZB ET+WT
Flat RZB80M ET+WT
від 7 406 грн.
Grunhelm GBH I VH Flat
GBH I-80VH
від 8 500 грн.
Willer Spring
EVH 80 R Spring
від 6 738 грн.
Bosch Tronic 4000 T ...
TR4000T 80 EBP
від 10 426 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10080
від 9 706 грн.
TATRA LINE Slim W
Slim TSMN-80-W
від 8 260 грн.
Tesy Bilight Cloud
Bilight Cloud GCV 804420 ...
від 8 150 грн.
TATRA LINE Slim D
Slim TSMN-80-D
від 8 242 грн.

від 8 238  до 10 866 грн.
Водонагрівач Mixxus EWH-09080 Flat Wet (WH0595)
Climatika.com.ua (Київ)
8 238 грн.
← купити
Бойлер електричний універсальний 80л MIXXUS EWH мокрий тен 2кВт 1113x542x314мм WH0595
Drop.ua (Київ)
10 866 грн.
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-09080 FLAT WET накопичувальний 80 л, мокрий тен 2 kW (WH0595) WH0595
Blagbaza.com.ua (Харків)
9 871 грн.
← купити
Водонагреватель "Плоский" Mixxus EWH-09080 Flat WET накопительный 80 л, мокрый тэн 2 kW WH0595
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
10 010 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-09080 Flat Wet (WH0595)
Elmir.com.ua (Дніпро)
9 999 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-09080 FLAT WET 80 л, 2,0 кВт, "мокрий" ТЕН, вертикальний, прямокутний, білий (WH0595) WH0595
Smart-buy.com.ua (Бровари)
10 320 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-09080 FLAT WET 80 л, 2 кВт, мокрий ТЕН, вертикальний, прямокутний, білий (WH0595)
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-09080 FLAT WET накопичувальний 80 л, мокрий тен 2 kW (WH0595)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" Mixxus EWH-09080 Flat WET накопичувальний 80 л мокрий тен 2 kW WH0595
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-09080 FLAT WET накопичувальний 80 л, мокрий тен 2 kW (WH0595) ( 17039 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MIXXUS EWH-09080 Flat Wet, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач MIXXUS Flat Wet 09 (EWH-09080 Flat Wet). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач MIXXUS Flat Wet 09 (EWH-09080 Flat Wet) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія