шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 173Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT (Flat RZB80M ET+WT) за ціною від 7406 грн.

Серия Ocean Flat RZB ET+WT

Модифікації Ocean Flat RZB ET+WT 3
Где купить? [Flat RZB80M ET+WT]
Характеристики [Flat RZB80M ET+WT]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Режимів нагрівання3 / 2000/1200/800 Вт /
Максимальна тем-ра води80 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від ввімкнення без води
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)94x54.2x28.2 см
Вага27 кг
Маркування виробника:
• DT – сухий ТЕН
• WT – мокрий ТЕН
• ET – сталевий емальований бак
• SS – бак з нержавіючої сталі

• Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  10500 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 80L DRY
від 9 246 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF80E-2 ET+DT
від 9 097 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04080 Flat Dry
від 9 100 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB80M ET+DT
від 8 728 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 80V
від 9 675 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-80-D
від 9 670 грн.
WHP Flat F
Flat F 80
від 8 498 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V80DF
від 9 015 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10080
від 9 706 грн.
Willer Spring
EVH 80 R Spring
від 6 738 грн.
Grunhelm GBH I VD Flat
GBH I-80VD
від 8 400 грн.
Thermex IF Eco
IF 80 V Eco
від 9 488 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-80DY
від 8 378 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 80 V
від 7 650 грн.
Banzai SF V2D
SF80V2D
від 8 105 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF80D-4 ET+DT
від 8 438 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 80
від 9 052 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15080 Cube Dry
від 8 428 грн.
Willer Tetra
EV 80 DRI Tetra
від 8 197 грн.
Ocean Cube RZF ET+WT
Cube RZF 80D-4 ET+WT
від 7 293 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 80 DRY
від 9 011 грн.
MIXXUS Round Dry 01
EWH-01080 Round Dry
від 8 138 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D80V20J3(D)K
від 6 555 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 80 UA
від 8 413 грн.
Eldom Style Dry Slim
72268WDG
від 7 342 грн.
Eldom Style Dry
Style Dry 72265WDG
від 8 300 грн.
GALANTA WDG DRY SLIM
WDG 80 DRY SLIM 2K
від 9 157 грн.
Gorenje GBF UA
GBF 80 UA
від 8 278 грн.
ARTI WH Cube Dry
WH Cube Dry 80L/2
від 8 000 грн.
Eldom Eureka
72265D
від 7 938 грн.

від 7 406  до 10 934 грн.
Ocean Ocean FLAT RZB80M, ET+WT 3756
Венкон (Київ)
9 635 грн.
← купити
OCEAN FLAT RZB80M, ET+WT
System-a.com.ua (Київ)
9 447 грн.
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZB80M ET+WT
Vashklimat.com.ua (Київ)
8 140 грн.
← купити
Бойлер OCEAN FLAT RZB80M, ET+WT
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB80M ET+WT
Touch (Дніпро)
8 849 грн.
← купити
Водонагрівач електричний Ocean Flat RZB80M ET+WT Basic 80л (4206) 4206
Teploradost.com.ua (Київ)
8 619 грн.
← купити
Електричний бойлер Ocean Flat RZB80M ET+WT
Instrumentarium.ua (Київ)
8 879 грн.
← купити
Ocean Водонагрівач Ocean FLAT RZB80M, ET+WT
Кліматична техніка (Київ)
8 417 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB80M ET+WT
Climatika.com.ua (Київ)
8 137 грн.
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB80M ET+WT
Teplahatka.com (Київ)
10 012 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZB80M ET+WT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT (Flat RZB80M ET+WT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT (Flat RZB80M ET+WT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія