шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 45Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB100M ET+WT Basic) за ціною від 8000 грн.
Фото 7

Серия Ocean Flat RZB ET+WT Basic

Модифікації Ocean Flat RZB ET+WT Basic 3
Где купить? [Flat RZB100M ET+WT Basic]
Характеристики [Flat RZB100M ET+WT Basic]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака100 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)114.5x54.2x30.6 см
Вага35.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  10500 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 100-20
від 9 493 грн.
Banzai DT V20F
DT100V20F
від 7 843 грн.
Winmix Flat Wet
Flat Wet EWH-03100
від 9 660 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT...
Flat RZB100M ET+DT Basic
від 8 197 грн.
Winmix Flat Wet 09
Flat Wet EWH-09100
від 9 706 грн.
Rens FE20/F10
FE100-20/F10
від 7 455 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-100LWH
від 8 388 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-100MY
від 8 343 грн.
GALANTA WG
WG 100
від 6 900 грн.
Willer Premium DHE
EV 100 DR Premium DHE
від 7 751 грн.
Eldom Style
Style 72270WG
від 6 800 грн.
MIXXUS Cube Wet V
EWH-13100 Cube Wet V
від 9 850 грн.
Areesta Standard
Standard V100 l
від 7 587 грн.
Winmix Round Dry 08
Round Dry EWH-08100
від 8 016 грн.
Atlantic OPro Turbo ...
OPro Turbo VM 100 D400S-2-B
від 6 804 грн.
Grunhelm GBH I VH Flat
GBH I-100VH
від 8 900 грн.
Willer Spring
EVH 100 R Spring
від 7 650 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF100E-2 ET+DT
від 9 998 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 R 100 VT
від 7 857 грн.
Artel ART WH
ART WH 100
від 5 488 грн.
EWT Kubus
Clima Kubus AWH/M 100
від 8 430 грн.
Willer Optima DHE
EV 100 DR Optima DHE
від 7 300 грн.
PRO1 R 100 V 1.8K PL
від 7 118 грн.
Bandini SE
SE 100
від 7 137 грн.
Eldom Style New
Style New WVY10044F
від 8 799 грн.
Tesy Modeco Classic
GCV 1004720 C21 TSRC
від 8 814 грн.
Hotpoint-Ariston BLU...
BLU1 R 100 V 1.8K PL
від 6 995 грн.
Tiki Prime M
Prime M 100
від 7 978 грн.
Bandini ECO
ECO 100 R
від 9 104 грн.
Gorenje TGR NGV9
TGR 100 NGV9
від 7 400 грн.

від 8 000  до 10 902 грн.
Ocean Ocean Flat RZB100M, ET+WT Basic 100л
Венкон (Київ)
9 480 грн.
← купити
OCEAN FLAT RZB100M, ET+WT BASIC 100л
System-a.com.ua (Київ)
8 945 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB100M ET+WT Basic
Klimatline.com.ua (Київ)
8 005 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB100M ET+WT Basic
Summercomfort.com.ua (Київ)
8 000 грн.
← купити
Бойлер електричний Ocean Flat RZB100M ET+WT BASIC (4202-1) 4202-1
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZB100M, ET+WT BASIC 100 л (мокрий ТЕН)
Instrumentarium.ua (Київ)
8 563 грн.
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB100M ET+WT Basic
Teplahatka.com (Київ)
← купити
Водонагрівач електричний OCEAN FLAT RZB100M, ET+WT BASIC 100л 000004202
Bom.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB100M, ET+WT Basic
Цифра (Київ)
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB100M, ET+WT Basic
Stls.store (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZB100M ET+WT Basic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB100M ET+WT Basic). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB100M ET+WT Basic) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія