шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 80Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB50M ET+DT Basic) за ціною від 7107 грн.
Фото 7

Серия Ocean Flat RZB ET+DT Basic

Модифікації Ocean Flat RZB ET+DT Basic 3
Характеристики [Flat RZB50M ET+DT Basic]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)89.3x46.2x26.6 см
Вага22.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  9250 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 50-20
від 7 768 грн.
Rens FD20/F10
FD50-20/F10
від 7 848 грн.
Banzai DT V20F
DT50V20F
від 6 683 грн.
Fudo Galaxy
FDG-50L
від 8 333 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-50LWH
від 7 378 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-50MY
від 6 997 грн.
Rens CD20
CD50-20B
від 7 633 грн.
Willer Premium DHE
EV 50 DR Premium DHE
від 5 679 грн.
Thermex Aris
Aris 50
від 7 680 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 50L DRY
від 7 490 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10050
від 7 820 грн.
SWAN SFB W2
SFB-50W2
від 7 500 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 50V
від 7 705 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB50M ET+DT
від 7 349 грн.
SWAN SFB W1
SFB-50W1
від 7 100 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF50E-2 ET+DT
від 8 000 грн.
MIXXUS Flat Dry 10
EWH-10050 Flat Dry
від 7 180 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V50DF
від 7 830 грн.
Areesta Slim Dry
Slim 50 ID
від 7 573 грн.
Areesta Dry Vertical
Dry V50 l
Banzai DINOX24
50DINOX24
від 7 300 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-50DY
від 7 478 грн.
Banzai DINOX20 E-ANODE
50DINOX20 E-anode
від 8 153 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 50 V
від 5 860 грн.
Ballu Rodon Dry
BWH/EU 50 Rodon Dry
від 8 493 грн.
Thermex Nova Slim
Nova 50 V Slim
від 7 003 грн.
MIXXUS Slim Dry
EWH-02050 Slim Dry
від 7 828 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D50V20J2(D)K
від 6 483 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 50
від 7 997 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15050 Cube Dry
від 6 768 грн.

від 7 107  до 9 322 грн.
Водонагрівач Ocean RZB50M ET+DT Basic
Climatika.com.ua (Київ)
7 107 грн.
← купити
OCEAN FLAT RZB50M ET+DT BASIC FLATRZB50MET+DTBASIC
COMFY.ua (Київ)
7 769 грн.
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZB50M, ET+DT BASIC 50л
Comtrading.ua (Київ)
8 904 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZB50M ET+DT Basic
Eldom.com.ua (Київ)
7 684 грн.
← купити
Ocean RZB50M ET+DT Basic
Tehnomart.com (Київ)
7 305 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ocean RZB50M ET+DT Basic
Foroom.com.ua (Київ)
8 070 грн.
← купити
OCEAN FLAT RZB50M ET+DT BASIC
Climatehall.com.ua (Київ)
8 052 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB50M ET+DT Basic
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 702 грн.
← купити
Водонагрівач ocean flat rzb50m, et+dt basic 50л
Rozetka.ua (Київ)
8 736 грн.
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZB50M, ET+DT BASIC 50л
Rozetka.ua (Київ)
9 322 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZB50M ET+DT Basic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB50M ET+DT Basic). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB50M ET+DT Basic) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія