шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 45Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB80M ET+WT Basic) за ціною від 7496 грн.
Фото 7

Серия Ocean Flat RZB ET+WT Basic

Модифікації Ocean Flat RZB ET+WT Basic 3
Характеристики [Flat RZB80M ET+WT Basic]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)96x54.2x30.6 см
Вага30.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  9500 грн.
DJOUL B41
B41 V 80L
від 6 805 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 80-20
від 8 608 грн.
Winmix Flat Wet
Flat Wet EWH-03080
від 8 694 грн.
Rens FE20/F10
FE80-20/F10
від 7 001 грн.
Onlyheat Spartan
Spartan FJI-B1-80V
від 7 399 грн.
Banzai DT V20F
DT80V20F
від 7 775 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT...
Flat RZB80M ET+DT Basic
від 7 864 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-80MY
від 8 088 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-80LWH
від 8 198 грн.
Thermex Ceramik
Ceramik 80 V
від 9 270 грн.
Atlantic OPro Turbo ...
OPro Turbo VM 100 D400S-2-B
від 6 804 грн.
GALANTA WG SLIM
WG 80 SLIM
від 7 595 грн.
GALANTA WG
WG 80
від 6 274 грн.
GALANTA WDG DRY
WDG 80 DRY
від 8 338 грн.
Willer Premium DHE
EV 80 DR Premium DHE
від 6 844 грн.
Rens CE20
CE80-20B
від 8 689 грн.
Eldom Style
Style 72265WG
від 5 448 грн.
OPro Turbo VM 080 D400S-2-B
від 6 433 грн.
Edim DSZF-A
DSZF-A 18-80
від 7 200 грн.
MIXXUS Cube Wet V
EWH-13080 Cube Wet V
від 8 755 грн.
Vestel TR D20
TR80D20
від 9 468 грн.
Ocean Flat RZB ET+WT
Flat RZB80M ET+WT
від 7 410 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 80L DRY
від 9 246 грн.
Hotpoint-Ariston BLU...
BLU1 R 80 V 1.8K PL
від 6 440 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 R 80 V 1.8K PL
від 6 757 грн.
Bandini ECO
ECO 80 R
від 7 348 грн.
Eldom Style Slim New
Style Slim New WVY08036F
від 8 014 грн.
PRO1 R 80 VT
від 6 894 грн.
Willer Optima DHE
EV 80 DR Optima DHE
від 6 688 грн.
EWT Kubus
Clima Kubus AWH/M 80
від 6 276 грн.

від 7 496  до 8 639 грн.
Бойлер Ocean Flat RZB80M ET+WT Basic
Teplahatka.com (Київ)
8 639 грн.
← купити
Бойлер плоский Ocean Flat BASIC 80л емальований бак мокрий тен 37081
Plum-bing.com.ua (Одеса)
7 496 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZB80M ET+WT Basic
Eldom.com.ua (Київ)
8 188 грн.
← купити
OCEAN FLAT RZB80M ET+WT BASIC
Climatehall.com.ua (Київ)
8 580 грн.
← купити
Бойлер плоский Ocean Flat BASIC 80л емальований бак мокрий тен
Rozetka.ua (Київ)
7 743 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZB80M ET+WT Basic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB80M ET+WT Basic). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB80M ET+WT Basic) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія