шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 80Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB100M ET+DT Basic) за ціною від 8197 грн.
Фото 7

Серия Ocean Flat RZB ET+DT Basic

Модифікації Ocean Flat RZB ET+DT Basic 3
Где купить? [Flat RZB100M ET+DT Basic]
Характеристики [Flat RZB100M ET+DT Basic]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака100 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)114.5x54.2x30.6 см
Вага35.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  11000 грн.
Banzai DT V20F
DT100V20F
від 7 843 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 100-20
від 9 493 грн.
Rens FD20/F10
FD100-20/F10
від 8 998 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-100LWH
від 8 388 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-100MY
від 8 343 грн.
GALANTA WDG DRY
WDG 100 DRY
від 7 200 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO ECO 100V DRY HE
від 10 700 грн.
Willer Premium DHE
EV 100 DR Premium DHE
від 7 751 грн.
Thermex Aris
Aris 100
від 8 172 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF100E-2 ET+DT
від 9 998 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 100V
від 9 500 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-100-D
Areesta Dry Vertical
Dry V100 l
від 10 745 грн.
Willer Optima DHE
EV 100 DR Optima DHE
від 7 300 грн.
Banzai DINOX24
100DINOX24
від 9 555 грн.
QUARTZ Rapid
Rapid 100 V
від 7 894 грн.
Interlux ILDH-DY
ILDH-100DY
від 9 148 грн.
Banzai DINOX20 E-ANODE
100DINOX20 E-anode
від 9 999 грн.
Eldom Style Dry
Style Dry 72270WDG
від 7 400 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D100V20J3(D) K
від 7 415 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF100D-4 ET+DT
від 8 100 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15100 Cube Dry
MIXXUS Round Dry 08
EWH-08100 Round Dry
від 7 518 грн.
Ocean Classic RZL ETDT
Classic RZL100M-5 ETDT
від 7 547 грн.
DJOUL Y33 DRY
Y33 100L DRY
від 7 000 грн.
EWT Runde Dry
Clima Runde Dry AWH/M 100 V
від 8 495 грн.
Ocean PRO 2.5 kW DT
PRO 2.5 kW DT 100
від 10 300 грн.
LEOV LV DRY
LV Dry 100
від 6 500 грн.
Eldom Style Dry New
Style Dry WVY10044FD
від 10 199 грн.
WHP Cube Electronic ...
Cube Electronic Wi-Fi 100
від 10 027 грн.

від 8 197  до 11 564 грн.
Ocean Ocean Flat RZB100M, ET+DT Basic 100л
Венкон (Київ)
10 056 грн.
← купити
OCEAN FLAT RZB100M, ET+DT BASIC 100л
System-a.com.ua (Київ)
9 499 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB100M ET+DT Basic
Klimatline.com.ua (Київ)
8 320 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB100M ET+DT Basic
Summercomfort.com.ua (Київ)
8 315 грн.
← купити
Бойлер Ocean Flat Basic RZB100M ET+DT 100L
Touch (Дніпро)
9 019 грн.
← купити
Водонагрівач електричний Ocean Flat RZB100M ET+DT Basic 100л (4203-1) 4203
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZB100M, ET+DT BASIC 100 л (сухий ТЕН)
Instrumentarium.ua (Київ)
8 760 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean RZB100M ET+DT Basic
Climatika.com.ua (Київ)
8 197 грн.
← купити
Бойлер Ocean Flat RZB100M ET+DT Basic
Teplahatka.com (Київ)
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ocean RZB100M Etdt Basic RZB100M ET+DT Basic
Openshop.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZB100M ET+DT Basic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB100M ET+DT Basic). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZB ET+DT Basic (Flat RZB100M ET+DT Basic) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія