шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 43Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZBF ET+DT (Flat RZBF50E-2 ET+DT) за ціною від 8000 грн.
Фото 8

Серия Ocean Flat RZBF ET+DT

Модифікації Ocean Flat RZBF ET+DT 3
Где купить? [Flat RZBF50E-2 ET+DT]
Характеристики [Flat RZBF50E-2 ET+DT]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Режимів нагрівання3
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управлінняелектронне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)63x52.5x30.5 см
Вага22 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  10000 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 50V
від 7 705 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB50M ET+DT
від 7 349 грн.
MIXXUS Flat Dry 10
EWH-10050 Flat Dry
від 7 180 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V50DF
від 7 830 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-50-D
від 8 791 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 50L DRY
від 7 490 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04050 Flat Dry
від 9 627 грн.
SWAN SFB W2
SFB-50W2
від 7 500 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10050
від 7 820 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 50 Dry
від 8 599 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF50D-4 ET+DT
від 7 394 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 50
від 7 997 грн.
MIXXUS Slim Dry
EWH-02050 Slim Dry
від 7 828 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15050 Cube Dry
від 6 768 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D50V20J(D)1- K
від 7 657 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 50 UA
від 8 400 грн.
Gorenje GBF UA
GBF 50 UA
від 7 407 грн.
D50V20J2(D)K
від 6 483 грн.
ARTI WH Cube Dry
WH Cube Dry 50L/2
Rens FD20/F10
FD50-20/F10
від 7 848 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 50-20
від 7 768 грн.
Grunhelm WH FDD
WH-50 FDD
від 8 000 грн.
EWT Kubus Dry
Clima Kubus Dry AWH/M 50
від 7 530 грн.
Ocean PRO 2.5 kW DT
PRO 2.5 kW DT 50
від 8 052 грн.
Areesta Prismatic Dry
Prismatic 50 l D
від 9 715 грн.
LEOV LV Slim Dry
LV Slim Dry 50
від 6 594 грн.
Banzai DINOX20 E-ANODE
50DINOX20 E-anode
від 8 153 грн.
Banzai DINOX24
50DINOX24
від 7 300 грн.
QUARTZ Eris
Eris 50
від 7 760 грн.
Fudo Galaxy
FDG-50L
від 8 333 грн.

від 8 000  до 9 956 грн.
Ocean Ocean FLAT RZBF50E-2 ET+DT, (50л Digital)
Венкон (Київ)
9 082 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZBF50E-2 ET+DT
Klimatline.com.ua (Київ)
8 005 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZBF50E-2 ET+DT
Summercomfort.com.ua (Київ)
8 000 грн.
← купити
Водонагрівач електричний Ocean FLAT RZBF50E-2 ET+DT, (50л Digital) (000004764) 000004764
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Бойлер ocean flat rzbf50e-2 et+dt, (50л Digital)
Tviy-Dim.com (Київ)
9 157 грн.
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZBF50E-2 ET+DT, (50л Digital) (2, 50, Ні, Прямокутна, 630, 305, 525, 75, 220 V) 000004764
Modernsys.com.ua (Київ)
9 081 грн.
← купити
OCEAN FLAT RZBF50E-2 ET+DT FLATRZBF50E-2ET+DT
COMFY.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZBF50E-2 ET+DT
Eldom.com.ua (Київ)
8 608 грн.
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZBF50E-2, ET+DT Digital
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Водонагрівач OCEAN FLAT RZBF50E-2 ET+DT, (50л Digital)
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZBF50E-2 ET+DT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZBF ET+DT (Flat RZBF50E-2 ET+DT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZBF ET+DT (Flat RZBF50E-2 ET+DT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія