шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 78Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач MIXXUS Flat Dry 10 (EWH-10050 Flat Dry) за ціною від 7180 грн.

Серия MIXXUS Flat Dry 10

Модифікації MIXXUS Flat Dry 10 3
Где купить? [EWH-10050 Flat Dry]
Характеристики [EWH-10050 Flat Dry]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
дисплей
Безпеказахист від перегріву
захист від ввімкнення без води
захист від завеликого тиску
Інше
Управлінняелектронне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)101.2x46.2x27.4 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  10000 грн.
Termaxit AquaSlim
AquaSlim 50V
від 7 705 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT
Flat RZB50M ET+DT
від 7 369 грн.
Aquaforce Zenith Dry
Zenith Dry V50DF
від 7 830 грн.
Ocean Flat RZBF ET+DT
Flat RZBF50E-2 ET+DT
від 7 999 грн.
MIXXUS Flat Dry 04
EWH-04050 Flat Dry
від 8 548 грн.
Tadiran TS D
SIERRA TS-50-D
від 8 791 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 50L DRY
від 7 745 грн.
SWAN SFB W2
SFB-50W2
від 7 500 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10050
від 7 820 грн.
Hi-Therm Lumia Digit...
Lumia Digit 50 Dry
від 8 599 грн.
Ocean Cube RZF ET+DT
Cube RZF50D-4 ET+DT
від 7 390 грн.
Banzai QUADRO20
QUADRO20 50
від 7 652 грн.
MIXXUS Slim Dry
EWH-02050 Slim Dry
від 7 808 грн.
MIXXUS Cube Dry
EWH-15050 Cube Dry
від 6 748 грн.
Thermo Alliance D VJ...
D50V20J(D)1- K
від 7 654 грн.
Gorenje GBF UA
GBF 50 UA
D50V20J2(D)K
від 6 480 грн.
Tiki Comfort S
Comfort S 50 UA
від 8 400 грн.
ARTI WH Cube Dry
WH Cube Dry 50L/2
Rens FD20/F10
FD50-20/F10
від 6 948 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 50-20
від 8 118 грн.
Grunhelm WH FDD
WH-50 FDD
від 8 000 грн.
EWT Kubus Dry
Clima Kubus Dry AWH/M 50
від 7 569 грн.
Ocean PRO 2.5 kW DT
PRO 2.5 kW DT 50
від 8 052 грн.
Areesta Prismatic Dry
Prismatic 50 l D
від 9 724 грн.
LEOV LV Slim Dry
LV Slim Dry 50
від 6 590 грн.
Banzai DINOX20 E-ANODE
50DINOX20 E-anode
від 8 153 грн.
QUARTZ Eris
Eris 50
від 7 665 грн.
Banzai DINOX24
50DINOX24
від 7 300 грн.
Fudo Galaxy
FDG-50L
від 8 333 грн.

від 7 180  до 9 791 грн.
Водонагрівач Mixxus EWH-10050 Flat Dry (WH0597)
Klimatline.com.ua (Київ)
7 205 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-10050 Flat Dry (WH0597)
Summercomfort.com.ua (Київ)
7 180 грн.
← купити
Бойлер електричний універсальний 50л MIXXUS EWH сухий тен 2кВт 1012x462x274мм WH0597
Drop.ua (Київ)
9 791 грн.
← купити
Накопичувальний водонагрівач Mixxus EWH-10050 Flat Dry 50 л WH0597
Santechshara.ua (Київ)
9 096 грн.
← купити
Водонагрівач накопичувальний Mixxus EWH-10050 Flat Dry 50 л WH0597
San-lux.com.ua (Київ)
8 430 грн.
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10050 FLAT DRY накопичувальний 50 л, сухий тен 2 kW (WH0597) WH0597
Blagbaza.com.ua (Харків)
8 700 грн.
← купити
Водонагреватель "Плоский" Mixxus EWH-10050 Flat Dry накопительный 50 л, сухой тэн 2 kW WH0597
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
8 823 грн.
← купити
Водонагрівач Mixxus EWH-10050 Flat Dry (WH0597)
Elmir.com.ua (Дніпро)
8 799 грн.
← купити
Накопичувальний водонагрівач Mixxus EWH-10050 Flat Dry 50 л WH0597
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" Mixxus EWH-10050 Flat Dry накопичувальний 50 л сухий тен 2 kW WH0597
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10050 FLAT DRY накопичувальний 50 л, сухий тен 2 kW (WH0597)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10050 FLAT DRY накопичувальний 50 л, сухий тен 2 kW (WH0597) ( 11591 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бойлер MIXXUS EWH-10050 FLAT DRY 50 л сухий тен 2,0 кВт із пласким корпусом (WH0597)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10050 FLAT DRY накопичувальний 50 л, сухий тен 2 kW (WH0597)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10050 FLAT DRY накопичувальний 50 л, сухий тен 2 kW (WH0597)
Rozetka.ua (Київ)
8 990 грн.
← купити
Бойлер електричний універсальний 50л MIXXUS EWH сухий тен 2кВт 1012x462x274мм WH0597
Rozetka.ua (Київ)
9 200 грн.
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10050 FLAT DRY накопичувальний 50 л, сухий тен 2 kW
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Плоский" MIXXUS EWH-10050 FLAT DRY накопичувальний 50 л, сухий тен 2 kW ( WH0597 ) 37250
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MIXXUS EWH-10050 Flat Dry, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач MIXXUS Flat Dry 10 (EWH-10050 Flat Dry). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач MIXXUS Flat Dry 10 (EWH-10050 Flat Dry) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія